درباره معتبر بودن آکادمی ایرانیان

درباره آکادمی ایرانیان

به گزارش پایگاه خبری نهانه در ادامه به معرفی آکادمی آموزش ایرانیان خواهیم پرداخت:

معرفی آکادمی ایرانیان

آکادمی آموزش ایرانیان به آدرس اینترنتی www.ac98.ir در زمینه برگزاری دوره های آموزشی به صورت حضوری، غیرحضوری و مجازی فعالیت می نماید. این آکادمی دارای نمایندگی از مارجع معتبر صدور مدارک بین المللی است. جهت اطلاعات بیشتر به سایت آکادمی مراجعه بفرمایید.

اعتبار آکادمی ایرانیان

سابقه فعالیت آکادمی ایرانیان

آکادمی ایرانیان با بیش از یک دهه سابقه از قدیمترین سایت های فعال کشور در زمینه برگزاری دوره های آموزشی است. تاریخ تاسیس این آکادمی به دهه 1380 حدود 20 سال پیش باز میگردد. این آموزشگاه دارای قدیمترین نماد اعتماد الکترونیکی در بین تمام آموزشگاه های مشابه  می باشد.

اعتبار آکادمی ایرانیان

معتبرترین مرکز برگزایر دوره های غیرحضوری با ارایه مدرک بین المللی در حال حاضر سایت www.ac98.ir به مدیریت جناب آقای مهندس محمد ادب آوازه است.

خدمات آکادمی آموزش ایرانیان

آکادمی ایرانیان در زمینه های برگزاری دروه های آموزشی، دریافت مدارک بین المللی، دریافت گواهینامه های ایزو، برگزاری سمینارهای آموزشی و … فعالیت می نماید.

معرفی سایت اصلی

تنها سایت آکادمی ایرانیان به ادرس www.ac98.ir بوده و سایر سایتها به این نام فاقد اعتبار و صلاحیت می باشند. جهت استفاده از خدمات این آموزشگاه به ادرس سایت معرفی شده مراجعه بفرمایید.

پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد که منتشر کننده اخبار روز مرتبط با کارآفرینی، تکنولوژی و ... است

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − یک =