شنبه , ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
درآمد توریسم چین حدود ۶۰ درصد سقوط کرد

درآمد توریسم چین حدود ۶۰ درصد سقوط کرد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، در طول اولین تعطیلات مهم چین پس از شیوع کرونا، میلیون‌ها نفر از مردم این کشور هیچ پولی خرج نکردند.

بر طبق داده‌های وزارتخانه فرهنگ و توریسم در تعطیلات مربوط به روز کارگر امسال که از ۱ تا ۵ می‌بود، چین ۱۱۵ میلیون سفر توریستی داخلی ثبت کرده که درآمدی ۴۷.۵۶ میلیارد یوآنی (معادل ۶.۷۹ میلیارد دلار) برای این کشور به همراه داشته است.

طبق داده‌های منتشر شده توسط این وزارتخانه، این نشان‌دهنده سقوطی ۵۹.۵۸ درصدی نسبت به درآمد ۱۱۷.۶۷ میلیارد یوآنی ثبت در تعطیلات روز کارگر سال گذشته می‌باشد که حتی نسبت به امسال کوتاه‌تر هم بوده و از ۱ تا ۴ می ادامه داشته است. سال گذشته تعداد سفرهای توریستی داخلی ۱۹۵ میلیون سفر بوده است.

طبق داده‌های سایت رزرو آنلاین سی‌تریپ، شانگهای، چنگدو، پایتخت استان سیچوان و شهر سانیا در جزیره هاینان، ۳ مقصد محبوب گردشگران بوده‌اند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : درآمد توریسم چین حدود ۶۰ درصد سقوط کرد

درآمد توریسم چین حدود ۶۰ درصد سقوط کرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش