داورزنی: از خادم حمایت می‌کنیم/ تا پایان سال تمام مطالبات فدراسیون کشتی را می‌دهیم

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: داورزنی: از خادم حمایت می‌کنیم/ تا پایان سال تمام مطالبات فدراسیون کشتی را می‌دهیم در خبر ورزشی

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی گروه خبری نهانه به نقل از میزان، محمدرضا داورزنی در مجمع فوق‌العاده فدراسیون کشتی که به بررسی استعفای خادم می‌پرداخت، اظهار داشت: فدراسیون نیاز دارد تا بررسی‌های لازم‌ را در زمینه این استعفا انجام و ترتیب اثر دهد. وزارت ورزش ۷۷ درصد از اعتبار فدراسیون کشتی را پرداخت کرده و در این هفته و نهایت هفته آتی ۲۳ درصد باقی مانده پرداخت خواهد شد.

وی افزود: وزارت ورزش نهایت تلاش خود را می‌کند و از برنامه‌های فدراسیون برای آماده سازی تیم‌های ملی کشتی برای مسابقات جاکارتا و المپیک حمایت می‌کند.

معاون وزیر ورزش و جوانان در مورد اینکه استعفای خادم ربطی به ماجرای اسرائیل ندارد و او منتظر حمایت بیشتر از وزارت ورزش و جوانان است، تصریح کرد: این جلسه به خاطر استعفای خادم برگزار شد و وی گفت انتظار حمایت بیشتری از وزارتخانه دارد. نگاه وی این است که باید فدراسیون بیشتر حمایت شود.

داورزنی تاکید کرد: فدراسیون کشتی از اولویت‌های وزارت ورزش است و این وزارتخانه تلاش می‌کند تا همه امکانات را فراهم کند.

معاون وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: وزارت ورزش تا پایان سال قصد دارد این پول را پرداخت کند و در مجموع دغدغه همه ما این است منافع ملی حفظ شود و قدرتمند در میادین بین‌المللی ظاهر شویم.

وی در مورد همسو بودن وزارت با فدراسیون کشتی،تصریح کرد: اختلاف بین همسو بودن یا نبودن نیست. ما حمایت‌های خودمان را انجام می‌دهیم و همه نوع کمکی را می‌کنیم تا این فضای همدلی در کشتی بماند و از خادم حمایت خواهیم کرد.

انتهای پیام/

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : داورزنی: از خادم حمایت می‌کنیم/ تا پایان سال تمام مطالبات فدراسیون کشتی را می‌دهیم

داورزنی: از خادم حمایت می‌کنیم/ تا پایان سال تمام مطالبات فدراسیون کشتی را می‌دهیم

۱۲ March 2018 | 4:35 pm

دوره بازرسی جوش