یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان

خون پاک شهید سردار سلیمانی درخت مقاومت را تنومندتر خواهد ساخت


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین از سنندج، حسین خوش اقبال در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت شهادت حاج قاسم سلیمانی سردار رشید اسلام به دست استکبار جهانی در محل سالن شهدای گمنام استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی مصیبتی جبران ناپذیر برای جبهه مقاومت است اما بدون شک از هر قطره خون این شهید همام هزاران سردار دیگر برای ادامه این راه خواهند رویید.

وی افزود: بدون شک با برگزاری مراسمات مختلف  قادر به تبیین و اعلام خدمات این سردار شهید نیستیم اما باید سعی کنیم با برنامه ریزی مدون مراسمی در شان ایشان برگزار و خدماتی آشکار ایشان را بازگو کنیم.

معاون سیاسی استاندار در پایان خاطر نشان کرد: بسیاری از خدمات سردار سلیمانی بنا به علت های مختلف را شاید نتوان بیان کرد اما تقویت حزب الله، جبهه مقاومت و نابودی داعش از جمله خدماتی است که می توان آن را به همه جهانیان اعلام کرد.

همچنین در این جلسه مصوب شد که با حضور مردم شهیدپرو و همیشه در صحنه کردستان روز یکشنبه ۱۵ دی از ساعت ۱۰ صبح همزمان با سومین روز از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع سنندج مراسم گرامیداشت آن شهید برگزار شود.

۴۶

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : خون پاک شهید سردار سلیمانی درخت مقاومت را تنومندتر خواهد ساخت

خون پاک شهید سردار سلیمانی درخت مقاومت را تنومندتر خواهد ساخت

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش