• Home
  • خودرو تخت گاز به استقبال گرانی می رود/ پژو پارس ۲۹۸ میلیون تومان شد

خودرو تخت گاز به استقبال گرانی می رود/ پژو پارس ۲۹۸ میلیون تومان شد


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، بررسی قمیت ها در بازار خودرو ازافزایش قیمت ۲ میلیون تومانی قیمت پراید ۱۵۱ مدل مدل ۱۳۹۹ در ۲۴ ساعت گذشته خبر می دهد و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت یک میلیون تومان گران شده است و درحال حاضر ۱۶۳ میلیون تومان قیمت خورده است و خودروهای پژو نیز در این مدت افزایش قیمت های خیره کننده ای را تجربه کردند به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۲۵۰ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۵۱ میلیون تومان رسیده است و پژو پارس سال نیز در این مدت ۵ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۲۹۸ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز از ۲۶۶ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۶۸ میلیون تومان رسیده است.

در بین خودروهای سمند موجود در بازار نیز این افزایش قیمت ها مشهود است به طوری که سمند lx ساده مدل ۱۳۹۹ از ۲۲۷ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۲۹ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۲ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر این خودرو ۲۴۷ میلیون تومان قیمت خورده است.

بیشتر بخوانید:

گرانی در بازار خودرو / دنا توربو ۴۳۵ میلیون تومانی شد

خودرو

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

خودرو تخت گاز به استقبال گرانی می رود/ پژو پارس ۲۹۸ میلیون تومان شد

۲۲۳۲۲۷

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: خودرو تخت گاز به استقبال گرانی می رود/ پژو پارس ۲۹۸ میلیون تومان شد

خودرو تخت گاز به استقبال گرانی می رود/ پژو پارس ۲۹۸ میلیون تومان شد