یکشنبه , ۲۸ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
خطری که استقلال را در صورت صعود به فینال حذفی تهدید می‌کند

خطری که استقلال را در صورت صعود به فینال حذفی تهدید می‌کند


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، ۳ بازیکن استقلال در ۳ بازی گذشته این تیم در جام حذفی اخطار گرفته‌اند و در صورت دریافت اخطار در بازی امشب و صعود این تیم به فینال جام حذفی، این ۳ بازیکن که همگی از عناصر دفاعی هستند از حضور در بازی فینال محروم می‌شوند.

سید حسین حسینی، محمد حسین مرادمند و محمد دانشگر ۳ استقلالی هستند که در بازی‌های گذشته تیم شان در جام حذفی اخطار گرفته‌اند و امشب ناچارند احتیاط را هم چاشنی کارشان نمایند تا در صورت راهیابی تیم شان به دیدار نهایی، امکان حضور در این بازی را از دست ندهند.

با توجه به سیستم مورد استفاده مجیدی و استفاده از ۳ مدافع میانی، بعد از مصدومیت عارف غلامی، استقلالی‌ها با کمبود مدافع میانی در مواجه شدند و به همین دلیل دانشگر و مرادمند باید احتیاط بیشتری را در دستور کارشان قرار دهند تا در صورت صعود به فینال، دست مجیدی در خط میانی بسته نباشد.

دیدار دو تیم استقلال و گل گهر از مرحله نیمه نهایی جام حذفی، امشب و از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: خطری که استقلال را در صورت صعود به فینال حذفی تهدید می‌کند

خطری که استقلال را در صورت صعود به فینال حذفی تهدید می‌کند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش