• Home
  • خطاهای داوری در مسابقه شهرداری ورامین و خاتم اردکان وجود داشت

خطاهای داوری در مسابقه شهرداری ورامین و خاتم اردکان وجود داشتاحسن الله شیرکوند پس از دیدار ۲ تیم والیبال شهرداری ورامین و خاتم اردکان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر اظهار داشت: قطعا مسابقه اول لیگ برای هر تیمی سخت است، اما تیم ما توانست، با برنامه ریزی مناسب مدیران ارشد شهرستان ورامین بسیار زودتر از تیم های دیگر تمرینات را شروع کرده و منسجم تر و با برنامه تر وارد مسابقات شد.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر در خصوص برخی حواشی داوری در این مسابقه نیز گفت: خطاهای داوری ۱۰۰ درصد وجود دارد، به هرحال ما در زمین حریف بازی می کنیم، تا زمانی که مشکل ویدئو چک در والیبال ما حل نشود، خطای انسانی در مسابقات وجود دارد.

لیبرو تیم والیبال شهرداری ورامین در مورد تشکیل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین نیز گفت: تشکیل این سازمان یکی از آرزوهای همه ما بود، که بتواند سبب افتخار شهر ما شود و خدا را شکر شهرداری و شورای شهر ورامین این امر را انجام دادند.

وی با بیان این که شهرداری ورامین، تیم قابل احترامی را روانه مسابقات لیگ برتر سال جاری کرده است، افزود: از هواداران کشور و به ویژه ورامین درخواست دارم، حمایت های خود را از ما دریغ نکنند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: خطاهای داوری در مسابقه شهرداری ورامین و خاتم اردکان وجود داشت

خطاهای داوری در مسابقه شهرداری ورامین و خاتم اردکان وجود داشت