چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
خرید ۱۲ میلیاردی نیسان وانت با مدارک جعلی

خرید ۱۲ میلیاردی نیسان وانت با مدارک جعلی


سرهنگ مجید عسگرنیا گفت: چندی قبل شکایت‌های مشابهی از سوی ۷ فروشنده نیسان وانت مبنی بر کلاهبرداری و جعل اسناد و مدارک به کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس اعلام و تیمی از ماموران تجسس کلانتری شناسایی و دستگیری متهمان را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: در تحقیقات ابتدایی مشخص شد که افرادی با پرداخت ۳۰ درصد از مبلغ اولیه خودروها و تحویل چند برگ چک، چند خودرو نیسان وانت را به صورت اقساطی خریداری کرده اند.

عسگر نیا ادامه داد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی به دست آمد، مدارک هویتی و اعتباری از قبیل جواز کسب، شناسنامه، کارت ملی و پیرینت حساب بانکی جعلی بوده و چک‌های پرداختی از سوی متهمان نیز سرقتی است.

کلانتر محله تهرانپارس با بیان اینکه در ادامه تحقیقات پلیسی، هویت ۲ تن از متهمان و مخفیگاه آنان شناسایی شد، گفت: با دستور قضائی هر دو جاعل در یک عملیات پلیسی دستگیر و در بررسی‌های بیشتر از مخفیگاه آنها، بیش از ۲۰۰ مهر ژلاتینی متعلق به مراکز مختلف، ابزار آلات جعل هویتی، ۲۰ فقره چک جعلی با مدارک جعلی، ۲۰ برگ چک سرقتی و ۴ دستگاه نیسان کشف شد.

سرهنگ عسگرنیا گفت: در تحقیقات پلیسی هر ۲ متهم به جرم ارتکابی اعتراف و اظهار داشتند که با همکاری یکی از همدستانشان خودروها را جهت قاچاق سوخت به شهرهای مرزی می‌فرستادند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: همچنین مشخص شد که متهم سوم پرونده سوار بر یک دستگاه خودرو نیسان وانت قصد خروج از تهران را دارد که بلافاصله وی نیز در یک عملیات پلیسی هنگام خروج از تهران دستگیر شد.

رئیس کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس افزود: متهمان به ۱۰ فقره خرید اقساطی خودرو نیسان به ارزش ۱۲ میلیارد ریال با مدارک جعلی اعتراف کردند.

سرهنگ عسگرنیا در پایان گفت: متهمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران قرار دارند و چنانچه افرادی به این شیوه هدف کلاهبرداری قرار گرفته است به کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس مراجعه کنند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : خرید ۱۲ میلیاردی نیسان وانت با مدارک جعلی

خرید ۱۲ میلیاردی نیسان وانت با مدارک جعلی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش