یکشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
خرید بازیکنان خارجی مسن فقط برای آرام کردن افکار عمومی خوب است

خرید بازیکنان خارجی مسن فقط برای آرام کردن افکار عمومی خوب است


سید کاظم اولیایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر با اشاره به شرایط تیم فوتبال استقلال گفت: به هرحال و با هر زحمتی بود استقلال مجوز حرفه‌ای را گرفت و مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا ندارد. 

وی با اشاره به شرایط کنونی این تیم بیان داشت: بعضی وقت‌ها اتفاقاتی در حریم این تیم می‌افتد که انتظارات را به صورت کاذب بالا می‌برد و این بالا رفتن انتظار باعث می‌شود تا فشار افکار عومی بر باشگاه زیاد شود. یکی از پیامدهای این فشار افکار عمومی، سوق پیدا کردن مدیران به خرید بازیکنان خارجی است.

مدیرعامل پیشین استقلال گفت: متاسفانه در فوتبال ایران و به خصوص در تیم‌های پر هوادار مُد شده مدیران به منظور التیام افکار عمومی دست به خرید بازیکنان خارجی، آن هم از نوع بازیکن مُسن می‌زنند. صرف هزینه‌های گزاف برای استخدام بازیکنان خارجی سن و سال دار، نسخه‌ای است که سالها در فوتبال ایران پیچیده می‌شود و نتیجه آن هم همیشه مشخص است.

اولیایی تاکید کرد: شاید این خریدها به صورت مقطعی باعث آرام کردن افکار عمومی و کم شدن فشارها شود، اما تبعات منفی و بلند مدت این خریدها بعضا بیشتر از پیامدهای مثبت و کوتاه مدت آن است.

عضو هیات موسس اتحادیه مدیران فوتبال ایران بیان داشت: غفلت مدیران از سازندگی در تیم‌های پایه در همه سالهای گذشته مثل یک بیماری لاعلاج به جان فوتبال ما افتاده است و باعث شده تولید ستاره در این فوتبال تقریبا متوقف شود. کشور ما معدن استعدادهای ناب فوتبالی است که باشگاه‌ها باید برای شکوفا کردن آن سرمایه گذاری کنند. اما متاسفانه مدیران آنقدر که برای بقای خودشان برنامه ریزی دارند، برای شکوفا شدن استعدادها برنامه‌ای ندارند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: خرید بازیکنان خارجی مسن فقط برای آرام کردن افکار عمومی خوب است

خرید بازیکنان خارجی مسن فقط برای آرام کردن افکار عمومی خوب است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش