• Home
  • خداحافظی «همایون امیرزاده» از روابط عمومی ارشاد

خداحافظی «همایون امیرزاده» از روابط عمومی ارشاد


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر همایون امیرزاده مدیرکل روابط عمومی وزارت ارشاد بازنشسته شد و از این سمت خداحافظی کرد. وی ۲۷ تیرماه ۹۷ به این سمت منصوب شده بود.

مشاور اجرایی در معاونت فرهنگی، سخنگوی نمایشگاه کتاب و کارگروه کاغذ و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان از سوابق وی است. وی همچین از جلمه روزنامه‌نگاران قدیمی این استان است.

وی امروز با انتشار متنی اعلام خداحافظی و بازنشستگی کرد.

خداحافظی «همایون امیرزاده» از روابط عمومی ارشاد

وی در فروردین سال ۹۶ در مصاحبه مفصل با پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به فعالیت‌های خود در دوران جنگ و ارشاد اشاره کرده بود. او درباره شروع فعالیت‌های مطبوعاتی خود گفت: «اولین همکاری من با خبرگزاری جمهوری اسلامی و صداوسیمای مرکز خلیج فارس بود. بعدها با روزنامه‌های ایران و کیهان نیز همکاری کردم و متعاقب آن خودم در شهر رودان هفته‌نامه‌ای محلی به نام «دریا» راه انداختم که من هم قائم مقام مدیرمسئول و هم سردبیر آن بودم. البته «دریا» امروز تبدیل به روزنامه شده است. اینها همه مربوط به زمانی بود که من تدریس می‌کردم و به بندرعباس منتقل شده بودم و کار اجرایی نمی‌کردم. من سال ۸۵ معاون فرهنگی اداره کل ارشاد هرمزگان شدم و یک سال بعد یعنی سال ۸۶ با حکم آقای صفارهرندی وزیر وقت ارشاد، مدیرکل ارشاد استان هرمزگان شدم. البته قبل از آن من دو دوره، دبیر خانه مطبوعات هرمزگان بودم و یکی از مسیرهای ورود من به وزارت ارشاد، همین فعالیت صنفی در خانه مطبوعات هرمزگان بود.»

مشروح این مصاحبه در اینجا و اینجا قابل دسترسی است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : خداحافظی «همایون امیرزاده» از روابط عمومی ارشاد

خداحافظی «همایون امیرزاده» از روابط عمومی ارشاد