چهارشنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
خبرنگار عربستانی به اشتباهش اعتراف کرد؛آقایی محروم نبود

خبرنگار عربستانی به اشتباهش اعتراف کرد؛آقایی محروم نبود


دو روز پس از برد چهار گله سپاهانی‌ها مقابل العین، نواف الاسیوی، خبرنگار مشهور عربستانی خبری عجیب را منتشر کرد و عنوان کرد که سعید آقایی به دلیل دو کارته بودن از حضور در دیدار برابر العین محروم بوده است.

با این حال دو کارت زردی که سعید آقایی در سال ۲۰۱۶ در تراکتور دریافت کرده، یکی مربوط به دیدار مرحله گروهی برابر پاختاکور است و یکی مربوط به مرحله یک شانزدهم نهایی برابر النصر و با توجه به قوانین مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، اگر بازیکنی در مرحله گروهی یک کارت زرد دریافت کرده باشد، جریمه او به مرحله حذفی انتقال داده نمی شود.

نواف الاسیوی با انتشار توئیتی به اشتباه خود اعتراف کرده و اینطور در مورد آن توضیح داده است:« بازی کردن بازیکن (سعید آقایی) قانونی بوده است… چون کارت‌های دور گروهی حذف می‌شوند. او تنها یک کارت زرد مقابل النصر در دیدار مرحله یک شانزدهم نهایی داشته است. در نقل این خبر عجله کردم‌ و قانون پاک‌شدن کارت‌های مرحله گروهی را فراموش کرده بودم. در پایان از شما عذرخواهی می‌کنم.»

۲۵۴ ۲۵۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: خبرنگار عربستانی به اشتباهش اعتراف کرد؛آقایی محروم نبود

خبرنگار عربستانی به اشتباهش اعتراف کرد؛آقایی محروم نبود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش