• Home
  • خانه‌نشینی دلیل کم تحرکی دانش آموزان / سواد حرکتی مدیریت شود

خانه‌نشینی دلیل کم تحرکی دانش آموزان / سواد حرکتی مدیریت شودبه گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، سید محمد رضا هاشمی شامگاه شنبه در نشست شورای آموزش‌وپرورش استان سمنان به میزبانی سالن جلسات یادگار امام (ره) استانداری ضمن بیان اینکه خانه‌نشینی به واسطه کرونا به دلیلی برای کم تحرکی دانش آموزان تبدیل‌شده است، ابراز داشت: در چنین شرایطی ایجاد تحرک و نشاط در بین دانش آموزان و نهایتاً تأمین سلامتی آن‌ها امری ضروری است.

وی بابیان اینکه دانش آموزان سرمایه‌های ما هستند و کم تحرکی آن‌ها باید مدیریت شود، افزود: عدم توجه به بحث تحرک و ورزش دانش آموزان و اجرا نشدن سواد حرکتی، می‌تواند در آینده مباحث و بیماری‌هایی همچون چاقی و اضافه چربی و سایر موارد را برای دانش آموزان به همراه داشته باشد.

استاندار سمنان بابیان اینکه می‌بایست برنامه‌هایی برای اجرای طرح سواد حرکتی بین دانش آموزان استان اجرا کرد، ابراز داشت: شهرداری‌ها فضای شهری و پارک‌ها را می‌توانند برای اجرای هرچه بهتر طرح سواد حرکتی بین دانش آموزان مهیا و آماده‌سازی کنند و همکاری لازم را داشته باشند.

هاشمی با بیان اینکه باید کوشید تا در تمامی حوزه‌ها با سرعت بیشتر، کار را به صورت میدانی و جهادی به‌پیش برد، تصریح کرد: به خصوص در حوزه آموزش‌وپرورش باید توجه ویژه داشت چراکه توجه به سرمایه انسانی، هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری برای آینده است.

وی با تاکید بر اینکه مردم استان سمنان شایسته و لایق بهترین خدمات هستند، افزود: امروز نیازمند کار جهادی هستیم و می‌طلبد تا به صورت میدانی در همه موارد و مسائل، به خصوص آموزش‌وپرورش بدون مُقید بودن به ساعات اداری پای‌کار باشیم.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : خانه‌نشینی دلیل کم تحرکی دانش آموزان / سواد حرکتی مدیریت شود

خانه‌نشینی دلیل کم تحرکی دانش آموزان / سواد حرکتی مدیریت شود