دوشنبه , ۲۹ دی ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
خاطره بانمک بهتاش فریبا از بازداشت استقلالی‌ها

خاطره بانمک بهتاش فریبا از بازداشت استقلالی‌ها


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ در دربی سال ۷۳ امیر قلعه نویی و مجتبی محرمی درگیر شدند و این درگیری باعث شد تا پای بعضی بازیکنان هم به ماجرا باز شود. در نهایت تعدادی از بازیکنان دو تیم از جمله محرمی، قلعه نویی، شاهرودی، فکری، ورمزیار، داداش زاده و… را به بازداشتگاه بردند. بهتاش فریبا مربی آن روزهای استقلال خاطره جالبی تعریف می کند: «من و آقای درخشان و نصرالله عبداللهی به بازداشتگاه رفتیم تا مشکل بچه ها را حل کنیم. نمی شد آنجا بمانند. حدود دو ساعتی در یک اتاق بودیم. آقای عبداللهی خیلی چایی دوست داشت. به من گفت برویم بیرون یک چایی بخوریم. گفتم خب به مامور بگو شاید اجازه داد بیرون برویم. رفت پیش آقای بهروان گفت ببخشید اجازه می دهید بیرون برویم؟ او گفت به من چه ربطی دارد. آقای عبداللهی گفت مگر شما مامور ما نیستید؟ گفت بابا ابهران هستم! داور بازی بودم یادتان نیست؟!»

۲۵۲ ۲۵۲

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : خاطره بانمک بهتاش فریبا از بازداشت استقلالی‌ها

خاطره بانمک بهتاش فریبا از بازداشت استقلالی‌ها

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش