چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
حمله توپخانه‌ای سعودی به «صعده» یمن/ شهادت ۲ غیرنظامی

حمله توپخانه‌ای سعودی به «صعده» یمن/ شهادت ۲ غیرنظامی


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از شبکه المسیره، سلسله تجاوزات نظامی عربستان سعودی علیه مردم بی دفاع و بی گناه یمن همچنان ادامه دارد. متجاوزان سعودی منطقه «منبه» واقع در صعده را هدف حمله توپخانه‌ای قرار دادند.

بر اساس این گزارش، در جریان این حمله توپخانه‌ای ۲ غیرنظامی یمنی شهید شدند. رسانه‌های عرب زبان اعلام کردند که در این حمله همچنین ۷ تَن از غیرنظامیان یمنی نیز به شدت زخمی شدند.

این در حالی است که پیشتر «محمد علی الحوثی» رئیس کمیته عالی انقلاب یمن سخنانی را در خصوص برقراری آتش بس در این کشور مطرح کرده بود. وی با اشاره به سفرهای منطقه‌ای «مارتین گریفیتس» فرستاده ویژه سازمان ملل متحد، گفت: دولت صنعاء از برقراری آتش بس فراگیر در یمن حمایت به عمل می‌آورد.

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن در ادامه افزود: ما خواستار لغو هرچه سریع‌تر محاصره یمن و برقراری آتش بس فراگیر هستیم. فرستاده ویژه سازمان ملل اخیراً به ریاض و صنعاء سفر کرده است. وی همچنان بدون محکوم کردن جنایات سعودی در یمن بر لزوم حل و فصل سیاسی بحران در این کشور تأکید دارد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : حمله توپخانه‌ای سعودی به «صعده» یمن/ شهادت ۲ غیرنظامی

حمله توپخانه‌ای سعودی به «صعده» یمن/ شهادت ۲ غیرنظامی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش