• Home
  • حملات موشکی مقاومت فرودگاه تل آویو را به تعطیلی کشاند

حملات موشکی مقاومت فرودگاه تل آویو را به تعطیلی کشاندبه گزارش رسانه های صهیونیستی، فرودگاه بن گوریون از ترس موشک های مقاومت فلسطینی کاملا تعطیل و پروازها به فرودگاه «رامون» در قلب بیابان نقب منتقل شد.

پایگاه اسکادران ۲۷ نیروی هوایی ارتش رژیم صهیونیستی نیز در این فرودگاه قرار دارد.

موج جدید موشک های مقاومت فلسطینی با دست های رزمندگان گردان های القدس شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین، آسمان سرزمین های اشغالی را درنوردید و آژیر خطر مداوم را در سرتاسر شهرک های یهودی نشین غلاف غزه به صدا درآورد.

رسانه های فلسطینی گزارش دادندکه آژیرهای خطر در همه شهرک های یهودی نشین اطراف غزه (معروف به غلاف غزه) بعد از آن به صدا درآمد که ده ها موشک مقاومت فلسطینی لحظاتی پیش، یک بار دیگر عجز و ناکارآمدی سیستم دفاع موشکی صهیونیستی را به نمایش گذاشت و آسمان سرزمین های اشغالی را آزادتر از هر زمان دیگری نشان داد.

گردان های القدس شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین اعلام کرد که دو شهر اشدود و عسقلان در سرزمین های اشغالی را آماج موشک های خود قرار داده است.

پیشتر رسانه‌های صهیونیستی فاش کردند که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی با وحشت از ادامه شلیک موشک‌های مقاومت به سمت سرزمین‌های اشغالی، قصد برقراری آتش بس را دارد.

شبکه تلویزیونی «کان» رژیم صهیونیستی گزارش داد که کابینه نتانیاهو رسما به مصر اطلاع داده که قصد پایان عملیات نظامی در غزه را دارد تا در نهایت از موشک‌های نیروهای مقاومت در امان بماند.

پایگاه خبری آکسیوس پیشتر گزارش داد که نتانیاهو با کابینه امنیتی خود ساعت ۱۹ (به وقت محلی) تشکیل جلسه داده تا وضعیت عملیات نظامی در غزه و آتش بس احتمالی را بررسی کند.

ارتش رژیم صهیونیستی تایید کرده است که بیش از ۴ هزار موشک از طرف نیروهای مقاومت به سمت سرزمین‌های اشغالی شلیک شده است.

۳۱۱۳۱۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : حملات موشکی مقاومت فرودگاه تل آویو را به تعطیلی کشاند

حملات موشکی مقاومت فرودگاه تل آویو را به تعطیلی کشاند