شنبه , ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
حمایت قاطع سرمربی آنتورپ از رقیب علیرضا بیرانوند

حمایت قاطع سرمربی آنتورپ از رقیب علیرضا بیرانوند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، تیم فوتبال آنتورپ چهارشنبه شب در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بلژیک با نتیجه یک به ۳ مقابل کلاب بروژ شکست خورد و از این مسابقات کنار رفت. دروازه بان آنتورپ در آن بازی «دی ولف» بود و علیرضا بیرانوند روی نیمکت حضور داشت.

عملکرد دی ولف به زعم رسانه‌های بلژیکی ناامید کننده بوده است اما سرمربی آنتورپ از دروازه بان خود حمایت کرد.

سایت «اسپورزا» بلژیک در این خصوص نوشت:

«آیا آنتورپ دوباره با مشکل دروازه بان روبرو است؟ در مسابقات لیگ، علیرضا بیرانوند گاهی خودش را به دردسر می‌اندازد. در بازی با بروژ هم دی ولف روی دو گل اشتباه کرد.»


‌دی ولف دروازه بان آنتورپ

فرانک فرکوترن سرمربی آنتورپ بعد از بازی گفت: مسئولیت دروازه بان بر عهده من است. من دی ولف را به دلیل برنامه ام انتخاب کردم. او هفته گذشته عملکرد خوبی در جام حذفی داشت.

این سایت در ادامه اظهارات دیگری از سرمربی آنتورپ منتشر کرد. فرکوترن گفت: در بعضی مواقع او (دی ولف) می‌توانست کمی بهتر عمل کند اما برای من تمام دروازه بان ها شماره یک هستند. چرا به او فرصت اثبات این موضوع را ندهم؟ ما با آرامش عملکرد او را ارزیابی خواهیم کرد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: حمایت قاطع سرمربی آنتورپ از رقیب علیرضا بیرانوند

حمایت قاطع سرمربی آنتورپ از رقیب علیرضا بیرانوند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش