• Home
  • حضور ۳۰۰۰ جهادگر مازندران در سنگر خدمت و آبادانی

حضور ۳۰۰۰ جهادگر مازندران در سنگر خدمت و آبادانیبه گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین از مازندران، سردار سیاوش مسلمی در آیین افتتاح رزمایش سراسری جهادگران فاطمی در مازندران که در سالن غدیر سپاه کربلا استان برگزار شد، اظهار کرد: رزمایش جهادگران فاطمی از امروز ۱۷ اردیبشهت‌ماه آغاز و تا ۲۶ اردیبهشت‌ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: تمامی جهادگران استان در قرارگاه‌های جهادی سازماندهی و حضور پیدا کنند و نقش‌آفرینی خود را در عرصه خدمت به مردم داشته باشند. فرمانده سپاه کربلا مازندران، خاطرنشان کرد: حدود ۳ هزار جهادگر مازندرانی در عرصه‌های فرهنگی، آموزشی، عمرانی و اقتصادی از امروز فعالیت خود را آغاز خواهند کردند.

این مسئول ادامه داد: تفاوتی که این رزمایش با سال‌های گذشته و به‌ویژه ایام نوروز دارد، آن است که در این رزمایش تیم‌ها به صورت تخصصی در حوزه‌های گوناگون و اقشار مختلف سازماندهی شدند تا با هدف‌های از قبل تعیین شده در مناطق مشخص شده حضور پیدا کنند.

مسلمی بیان کرد: با شروع دولت انقلابی سیزدهم، اتفاق خوب و میمونی را شاهد هستیم و خوشبختانه علاقه‌مندی بسیار مطلوبی را در میان مسئولان استان شاهد هستیم که ظهور آن را در همراهی با جهادگران می‌بینیم.

وی عنوان کرد: طی جلسه روز گذشته با استاندار مازندران، مقرر شد تا پشتیبانی بسیار مطلوبی از جهادگران استان در این رزمایش صورت گیرد تا بتوانیم رسالت اصلی این رزمایش که همانا خدمت‌رسانی به مردم است را به شایستگی انجام دهیم.

۴۸

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : حضور ۳۰۰۰ جهادگر مازندران در سنگر خدمت و آبادانی

حضور ۳۰۰۰ جهادگر مازندران در سنگر خدمت و آبادانی