جمعه , ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
حریق به پایتخت استرالیا رسید/ فرصت فرار نیست

حریق به پایتخت استرالیا رسید/ فرصت فرار نیست


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از سی ان ان، شهر کانبرا-پایتخت استرالیا-که به محاصره شعله‌های آتش درآمده، با وضعیت اضطراری مواجه شده است.

تا شب گذشته، آتش حدود ۸ درصد از کل اراضی منطقه را فراگرفته بود و اکنون نیز ترکیب ۳ عامل گرما، باد و خشکسالی حومه جنوبی کانبرا را با تهدید حریق روبرو می‌کند.

همزمان، خبرگزاری رویترز می‌گوید امروز شنبه، آتش‌سوزی حومه کانبرا بیش از ۳۵ هزار هکتار از اراضی منطقه را فراگرفته و یکی از بزرگ راه‌های اصلی شهر نیز بسته شده است.

گفته می‌شود در برخی مناطق حومه کانبرا به مردم گفته شده که فرصت کافی برای فرار ندارند و بهتر است در جایی امن پناه بگیرند.

از سپتامبر سال میلادی گذشته، دست‌کم ۳۳ استرالیایی به دلیل وقوع آتش‌سوزی‌های مهیب در این کشور جان خود را از دست داده‌اند حال آنکه هزاران خانه تخریب شده و بیش از ۱۱ میلیون هکتار از اراضی کشور نیز آسیب دیده است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : حریق به پایتخت استرالیا رسید/ فرصت فرار نیست

حریق به پایتخت استرالیا رسید/ فرصت فرار نیست

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش