حبس شدن ۲ کارگر جوان بجنوردی در میان دود و آتش

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: حبس شدن ۲ کارگر جوان بجنوردی در میان دود و آتش خبر اجتماعی:

به گزارش گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا، فرمانده عملیات آتش نشانی بجنورد گفت: تجمع بخار قابل اشتعال چسب در مجاورت شعله که توسط ۲ کارگر جوان برای نصب پارکت استفاده می شد باعث آتش سوزی در ساختمان شد.
مجید خوشرفتار افزود: حبس شدن ۲ کارگر جوان در میان دود و آتش واقع در خیابان منتهی به سید جمال الدین اسدبادی آتش نشانان ایستگاه های شماره ۳ و یک را به محل حادثه کشاند.
این مقام مسئول بیان کرد:استفاده از چسب که حاوی مواد شیمیایی بوده و بخارات قابل اشتعال دارد در مجاورت شعله روشن باعث آتش سوزی در طبقه دوم ساختمان شد.
وی افزود: بعد از شروع آتش سوزی ۲ کارگر در یکی از اتاق ها پناه گرفته و در میان آتش و دود گرفتار شدند.
وی تصریح کرد: بعد از رسیدن آتش نشانان فریادهایی مبنی بر کمک خواستن به گوش می رسید که بلافاصله عملیات نجات محبوسین آغاز شد.
خوشرفتار در خصوص نحوه امدادرسانی به محبوسین گفت: امدادگران با حضور در محل آتش سوزی متوجه بسته بودن درب های ورودی شده که مجبور شدن با شکستن درب ها عملیات تخلیه اضطراری را بی درنگ آغاز نمایند.
وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه آتش فروکش کرده بود و آتش نشانان با استفاده از تهویه، فن فشار مثبت با نفوذ به درون ساختمان مملو از دود به محل پناه گرفتن ۲ کارگر رسیده و موفق شدند تا آنها را نجات و تحویل نیروهای اورژانس دهند.
چسب های که مصارف اینگونه دارند حاوی مواد شیمیایی بوده و بخارات قابل اشتعال در محل های بسته تجمع و با رسیدن کوچکترین شعله باعث آتش سوزی خواهد شد که لازم است درب ها و پنجره ها باز بوده و هیچ گونه شعله روشن در مجاورت آنها نباشد.
۷۱۸۵/ ۶۰۴۲ خبرنگار: کبری علی آبادی** انتشار: سیدحسین قدسی

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : حبس شدن ۲ کارگر جوان بجنوردی در میان دود و آتش

حبس شدن ۲ کارگر جوان بجنوردی در میان دود و آتش

۲۱ January 2018 | 10:12 pm

دوره بازرسی جوش