یکشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
«جیمز باند» هم تسلیم کرونا شد

«جیمز باند» هم تسلیم کرونا شد


استودیوهای فیلمسازی ام‌جی‌ام و یونیورسال و مایکل جی ویلسون و باربارا بروکلی تهیه‌کنندگان جیمز باند روز جمعه در بیانیه‌ای از به تعویق افتادن اکران فیلم زمانی برای مردن نیست خبر دادند.

براساس تغییرات جدید، بیست و پنجمین قسمت از مجموعه فیلم‌های جیمز باند به جای نوامبر امسال، دوم آوریل سال ۲۰۲۱ (۱۳ فروردین ۱۴۰۰) اکران می‌شود تا مخاطبان بیشتری در سراسر جهان شانس تماشای این فیلم روی پرده را داشته باشند.

فصل جدید مجموعه پول‌ساز جیمز باند که تاکنون در مجموع حدود ۷ میلیارد دلار در جهان فروش کرده‌ است، اولین فیلم بزرگی بود که اکران آن به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد. این فیلم در ابتدا قرار بود دهم آوریل (۲۲ فروردین ۹۹) در سینماهای آمریکا روی پرده برود اما در ماه مارس (اسفند ۹۸- فروردین ۹۹) نمایش آن به ۲۵ نوامبر (۵ آذر ۹۹) موکول شد.

تصمیم به تعویق دوباره تاریخ اکران این فیلم در شرایطی گرفته شده که آمریکا همچنان در صدر فهرست ابتلا به کرونا در جهان است. براساس آمار منتشر شده تا زمان نگارش این خبر، بیش از ۷ میلیون و ۴۰۰ نفر در این کشور به کرونا مبتلا شده و ۲۰۹ هزار نفر در اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.

۲۴۱۲۴۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: «جیمز باند» هم تسلیم کرونا شد

«جیمز باند» هم تسلیم کرونا شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش