پنج شنبه , ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
«جو بایدن» با رهبران استرالیا، ژاپن و کره جنوبی گفتگو کرد

«جو بایدن» با رهبران استرالیا، ژاپن و کره جنوبی گفتگو کرد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از رویترز، ستاد انتقالی «جو بایدن» رئیس جمهور آتی آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد که این نامزد دموکرات با رهبران کشورهای استرالیا، ژاپن و کره جنوبی بطور جداگانه تلفنی گفتگو کرده است.

در این گفتگوهای تلفنی، تمام طرفها ضمن بیان تبریک به بایدن بابت پیروزی احتمالی اش در انتخابات ۲۰۲۰ بر عزم و اراده راسخ خود برای تقویت روابط دوجانبه و همچنین حل و فصل موضوعات مبتلابه جهانی همون شیوع ویروس کرونا و تغییرات اقلیمی تأکید کردند.

گفتنی است که پس از برگزاری انتخابات سوم نوامبر ۲۰۲۰ در آمریکا و شکست ترامپ در این رقابتها، بایدن تمرکز خود را بر تقویت ارکان دولت قرار داده و درمقابل، ترامپ در تلاشی مذبوحانه درصدد است با طرح شکایات حقوقی در دادگاهها و متهم کردن ستاد رقیب دموکراتش به تخلف انتخاباتی گسترده، نتایج را به سود خود تغییر دهد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : «جو بایدن» با رهبران استرالیا، ژاپن و کره جنوبی گفتگو کرد

«جو بایدن» با رهبران استرالیا، ژاپن و کره جنوبی گفتگو کرد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش