چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
جوکوویچ برای حضور در المپیک مردد شد

جوکوویچ برای حضور در المپیک مردد شد


 نواک جوکوویچ شب گذشته با برتری مقابل ماتئو برتینی عنوان قهرمانی ویمبلدون را کسب کرد و به رکورد ۲۰ عنوان قهرمانی گرنداسلم رسید.

در حالی که پیش از این نام او در لیست شرکت‌کنندگان در المپیک مطرح شده بود اما حالا او اعلام کرده برای حضور در این بازی‌ها مطمئن نیست.

عدم حضور تماشاگران و محدودیت‌های شدید ژاپن برای مقابله با کرونا از دلایلی است که باعث شده تا مرد شماره یک جهان برای حضور در المپیک به اطمینان نرسد.

جوکوویچ در این باره گفت: من باید برای حضور در المپیک فکر کنم. برنامه من همیشه این بود در المپیک شرکت کنم اما حالا کمی مردد هستم. به خاطر چیزهایی که در چند روز گذشته شنیدم الان در وضعیت ۵۰-۵۰ هستم.

پیش از این رافائل نادال انصراف خود را اعلام کرده بود اما راجر فدرر هنوز در این باره نظر قطعی نداده است. سرنا ویلیامز بانوی مطرح آمریکایی نیز اعلام کرده در المپیک شرکت نمی‌کند.

۲۵۶ ۲۵۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: جوکوویچ برای حضور در المپیک مردد شد

جوکوویچ برای حضور در المپیک مردد شد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش