دوشنبه , ۶ بهمن ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
جهش و رکوردشکنی سهام آمریکا

جهش و رکوردشکنی سهام آمریکا


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، سهام آمریکا در پایان معاملات روز پنجشنبه به دنبال تأیید پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا توسط کنگره، با نادیده گرفتن اعتراضات طرفداران ترامپ جهش کردند.

کامپوزیت نزدک ۲.۶ درصد جهش کرد و به رکورد تاریخی ۱۳٫۰۶۷.۴۸ واحد رسید. سهام مایکروسافت و آلفابت بیش از ۲ درصد و سهام اپل ۳.۴ درصد جهش کرد.

میانگین صنعتی داو جونز ۲۱۱.۷۳ واحد یا ۰.۷ درصد رشد کرد و به ۳۱٫۰۴۱.۱۳ واحد رسید. اس‌اندپی ۱.۵ درصد جهش کرد و به رکورد ۳٫۸۰۳.۷۹ واحد رسید.

این اولین بار در تاریخ معاملات آمریکا بود که شاخص نزدک از ۱۳ هزار واحد فراتر می‌رفت، همچنین این اولین باری بود که شاخص‌های داوجونز و اس‌اندپی به ترتیب از ۳۱ هزار واحد و ۳٫۸۰۰ واحد فراتر می‌رفتند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : جهش و رکوردشکنی سهام آمریکا

جهش و رکوردشکنی سهام آمریکا

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش