پنج شنبه , ۱۴ فروردین ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
جلسه شورای عالی کار در مورد مزد ۹۹ برگزار می شود

جلسه شورای عالی کار در مورد مزد ۹۹ برگزار می شود


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، روز دوشنبه ۲۶ اسفند ماه بود که اولین جلسه شورای عالی کار برای تعیین دستمزد کارگران در سال ۹۹ برگزار شد؛ اما به دلیل اختلاف نظرات بین نمایندگان کارگران و نمایندگان کارفرمایان جلسه، بدون نتیجه پایان یافت. سپس در روز چهارشنبه جلسه رسمی دیگری تشکیل شد تا ارقام مربوط به دستمزد کارگران نهایی شود؛ اما باز هم به دلیل فاصله زیاد رقم پیشنهادی نمایندگان کارگران با رقم پیشنهادی نمایندگان کارفرمایان، جلسه باز هم نیمه تمام ماند و به امروز پنج شنبه ۲۹ اسفند، موکول شد.

با توجه به اینکه تنها یک روز تا شروع سال جدید باقی مانده، به احتمال زیاد تلاش می شود تا پرونده مزد ۹۹ در جلسه امروز بسته شود. 

گفتنی است؛ تعداد کارگران کشور بر اساس آخرین امار بیمه شدگان اصلی تامین اجتماعی در کشور ۱۳ میلیون و ۹۴۲ هزار و و ۴۰۲ نفر است که حدود ۸۰ درصد این افراد در حول و حوش حداقل مزد، حقوق دریافت می‌کنند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : جلسه شورای عالی کار در مورد مزد ۹۹ برگزار می شود

جلسه شورای عالی کار در مورد مزد ۹۹ برگزار می شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش