• Home
  • جشنواره آدم برفی در توچال برگزار شد

جشنواره آدم برفی در توچال برگزار شدبه گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، جشنواره آدم برفی در ایستگاه هفت تله‌کابین توچال امروز با استقبال خانواده ها برگزار شد. هزینه بلیت تله‌کابین برای شرکت‌کنندگان زیر ۱۵ سال رایگان بود. به سه نفر برتر این جشنواره جوایزی اهدا شد.

امداد: مهمترین هدف ما ایجاد فضایی شاد و معرفی جاذبه گردشگری توچال بود

روح اله امداد رییس مجموعه تله کابین توچال در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر در خصوص برگزاری این جشنواره گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و اینکه مدت طولانی بود کودکان امکان استفاده از طبیعت و محیط زیست را نداشته باشند سعی کردیم با رعایت پروتکل های بهداشتی فضای شاد و دلنشینی را برای بچه ها ایجاد کنیم تا در دل طبیعت و در فضای دلنشین برف و در فضای باز مجسمه های برفی بسازند و در یک مسابقه جدی شرکت کنند.

وی افزود: هدف ما این بود تا این جاذبه گردشگری منحصر به فرد را در این فصل به مردم کشور به ویژه شهروندان تهرانی معرفی کنیم. اینکه ما الان در ایستگاه یک مجموعه تله کابین توچال فصل بهار را تجربه می کنیم و در ایستگاه هفت با طی کردن حدود ۳۵ دقیقه به ایستگاه هفت میرسیم و تمام مشخصه های زمستان را داریم و سرما و برف چشمگیری را داریم بسیار جذاب است که معرفی آن به مردم یکی از اهداف ما بود.

امداد در خصوص استقبال از این جشنواره تصریح کرد: استقبال خیلی خوبی از ابن جشنواره شد و تعداد زیادی از خانواده ها در یک فضای شاد و دلنشین آمده بودند که امیدوارم لذت برده باشند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: جشنواره آدم برفی در توچال برگزار شد

جشنواره آدم برفی در توچال برگزار شد