چهارشنبه , ۱۳ مرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
جزییات پیشرفت احداث خط ۱۰ مترو

جزییات پیشرفت احداث خط ۱۰ مترو


محمود یوسفی مجری خط ۱۰ مترو، با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث میدان اتریش در خط ۱۰ متروی تهران، اظهار کرد: قطعه نخست خط ۱۰ مترو تهران به طول ۱۴۵۰۰ متر، حدفاصل میدان دریاچه شهدای خلیج فارس تا میدان کتاب خلاصه می‌شود که در فاز نخست آن، جمعاً ۳ ایستگاه ساخته خواهد شد.

وی افزود: به دنبال آماده شدن نقشه‌های اجرایی و در فاصله کمتر از ۲ ماه از آغاز رسمی عملیات اجرایی احداث ایستگاه میدان دریاچه شهدای خلیج فارس، حفاری‌های اولیه ایستگاه میدان اتریش نیز شروع شده است و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال جاری به تراز سکوی ایستگاه برسیم.

مجری خط ۱۰  متروی تهران تصریح کرد: در ادامه راه، عملیات اجرایی ایستگاه‌های میدان کوهسار که با خط ۶ ایستگاه تقاطعی دارد و میدان کتاب را که با خط ۷ ارتباط پیدا خواهد کرد پیش رو خواهیم داشت که امیدواریم با تأمین به موقع منابع مالی لازم، بتوانیم بدون وقفه و طبق برنامه زمان‌بندی اولیه، پروژه را پیش ببریم.

یوسفی به این نکته اشاره کرد که در بهترین حالت ممکن، ساخت قطعه نخست خط ۱۰ و ۳ ایستگاه مدنظر برای فاز نخست آن ۴ سال زمان نیاز دارد و اینها همه در شرایطی است که منابع مالی پروژه با کمترین تاخیر زمانی محقق ‌شود تا وقفه‌ای در کار دستگاه حفار مکانیزه و همچنین عملیات احداث ایستگاه‌ها پیش نیاید.

۴۷۲۳۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : جزییات پیشرفت احداث خط ۱۰ مترو

جزییات پیشرفت احداث خط ۱۰ مترو

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش