جمعه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
جزئیات سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی در ازنا

جزئیات سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی در ازنا


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، سرهنگ حمید نجفی امروز جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حدود ساعت ۱۶ و ۱۰ دقیقه روز گذشته خبر سرقت از یک طلا فروشی در خیابان انقلاب روبروی بانک ملت به پلیس اعلام شد.

وی افزود: با دریافت این خبر بلافاصله مأموران پلیس به محل اعزام و به بررسی موضوع پرداختند.

فرمانده انتظامی شهرستان ازنا ادامه داد: بررسی مأموران نشانگر این بود که ۲ نفر سارق که یکی از آنها به وسیله کیسه‌ای که حاوی جسم سختی (سنگ) بوده به شیشه طلا فروشی ضربه زده و مقدار حدود ۲۰۰ گرم طلا از این مغازه را به سرقت برده‌اند.

سرهنگ نجفی با اشاره به اینکه در این سرقت به کسی آسیبی وارد نشده است ادامه داد: سارقان در حین فرار با مقاومت صاحب مغازه و کاسبانی که درصدد دستگیری آنها بر می‌آیند مواجه که اقدام به تیراندازی هوایی می‌کنند، برنامه ریزی عملیاتی پلیس برای دستگیری سارقان در حال انجام است و اطلاعات بعدی متعاقباً اعلام خواهد شد.

وی تاکید کرد: متأسفانه این واحد صنفی فاقد تجهیزات ایمنی ضد سرقت (شیشه ایمنی با ضخامت بالا) بوده است.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : جزئیات سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی در ازنا

جزئیات سرقت مسلحانه از یک طلا فروشی در ازنا

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش