یکشنبه , ۴ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
جزئیات برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه فرهنگیان

جزئیات برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه فرهنگیان

علی محمدی معاون فرهنگی دانشگاه فرهنگیان در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری نهانه به نقل از فارس از برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی این دانشگاه خبر داد و اظهار کرد: برگزاری این جشنواره همزمان با بزرگداشت ایام ‌الله دهه فجر به میزبانی استان تهران با گرامیداشت یاد و خاطره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، اقدامی عملی در راستای توجه به رسانه‌های مکتوب و پرورش خلاقیت‌های نویسندگی بین معلمان آینده است.

وی با بیان اینکه در این جشنواره ۱۴۶ نشریه دانشجویی حضور دارند، افزود: علی‌رغم توسعه  فزاینده فضای مجازی، اقبال دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان به سمت نشریات دانشجویی فوق العاده است.

محمدی ادامه داد: جشنواره کشوری نشریات دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با هدف حمایت معاونت فرهنگی و اجتماعی از فعالان حوزه نشریات دانشجویی و معرفی استعدادهای برتر برگزار می‌شود.

عضو هیأت رئیسه دانشگاه فرهنگیان از دانشجومعلمان شرکت کننده در جشنواره نشریات دانشجویی خواست، اهتمام ویژه‌ای به موضوعات تعلیم و تربیت و انعکاس  ویژگی‌های شهید سپهبد سلیمانی در نشریات خود داشته باشند.

محمدی گفت: باور ما این است هنر نوشتن، ابزار کار معلمان و مدیران آینده است لذا برای حمایت از این مهارت در کنار سایر مهارت‌های معلمی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

رئیس جشنواره نشریات دانشگاه فرهنگیان از اهتمام ریاست دانشگاه، اعضای هیأت رئیسه، مدیرکل اموراجتماعی معاونت فرهنگی و مدیریت دانشگاه فرهنگیان تهران و تمام کسانی که تمهید مقدمات برگزاری این جشنواره  را فراهم می‌کنند، قدردانی کرد و گفت: یکی از ویژگی‌های این جشنواره نگاه دانشجومحور در طراحی و کیفیت برگزاری است.

انتهای پیام/

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : جزئیات برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه فرهنگیان

جزئیات برگزاری جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه فرهنگیان

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش