یکشنبه , ۱۶ آذر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
جزئیات اقدامات وزارت دفاع در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی

جزئیات اقدامات وزارت دفاع در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین به نقل از وزارت دفاع، در پی وقوع زلزله ۵.۹ ریشتری در شهرستان میانه و خسارت به ۶۶ روستای این شهرستان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با دستور گسیل امکانات به مناطق زلزله زده خواستار خدمات رسانی  به مردم غیور و ولایتمدار استان آذربایجان شرقی  شد.

مهندس اکبر سلیمانی معاون مهندسی و پدافند غیر عامل وزارت دفاع در این خصوص گفت: با تشکیل قرارگاه مردم یاری در منطقه زلزله زده استان برای مدیریت، ساماندهی و سرعت بخشی به عملیات امداد و خدمت رسانی وزارت دفاع  به زلزله‌زدگان، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طی ابلاغی به معاون مهندسی و پدافند غیر عامل وزارت دفاع، دستور داد مجموعه سازمان های وزارت دفاع با نقش‌آفرینی گسترده، به گسیل امکانات لازم برای سرعت بخشیدن به عملیات امدادی و خدماتی و رسیدگی به وضعیت آسیب دیدگان و رفع نیازهای ضروری زلزله‌زدگان عزیز از جمله اسکان موقت، تغذیه و خدمات عمرانی و بهداشتی اقدام نمایند.

مهندس سلیمانی در همین موضوع  از  اعزام ۱۰ها دستگاه کمپرسی، بیل مکانیکی، لودر، جرثقیل، باب کت به منظور آواربرداری از مناطق زلزله زده خبر داد و گفت: مقرر شد تعداد ۱۰۰ کانتینر ۴۰ فوت جهت اسکان موقت و انبار اثاثیه مردم آسیب دیده که از تهران اعزام شده است، با هماهنگی فرمانداری شهرستان میانه بین واجدین توزیع شود.

اکبر سلیمانی افزود: مجموعه معاونت مهندسی و پدافند غیر عامل وزارت دفاع تا پایان عملیات عمرانی و خدماتی و عادی شدن وضعیت و زندگی جاری مردم عزیز، در کنار آنان بوده و همراه باسایر دستگاه‌ها و سازمان‌ها در مناطق زلزله‌زده فعال و به تامین امکانات و نیازمندی‌ها خواهد پرداخت.

۲۷۲۱۵

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: جزئیات اقدامات وزارت دفاع در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی

جزئیات اقدامات وزارت دفاع در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش