یکشنبه , ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
جدال سایپا و سپاهان در تهران/ آمل میزبان بازی جذاب هفته

جدال سایپا و سپاهان در تهران/ آمل میزبان بازی جذاب هفته


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، رقابت‌های هفته چهارم لیگ برتر والیبال فردا یکشنبه از ساعت ۱۷ با برگزاری ۶ دیدار پیگیری خواهد شد.

شهرداری ورامین – کاله مازندارن
شاگردان عمده غیاثی در تیم شهرداری ورامین فردا در آمل میهمان تیم کاله مازندران خواهند بود. شهرداری ورامین، مدافع عنوان قهرمانی که تا پایان هفته سوم با سه پیروزی صدر جدول رده بندی را در اختیار دارد در هفته چهارم کار سختی در آمل برابر شاگردان بهروز عطایی خواهد داشت. کاله در پایان هفته سوم به ۲ پیروزی و یک شکست دست یافته است و با ۶ امتیاز بالاتر از سایپا در رده چهارم قرار دارد. دیدار دو تیم شهرداری ورامین و کاله مازندران یکی از دیدارهای جذاب هفته خواهد بود.

سایپا تهران – فولاد سپاهان اصفهان
دو تیم سپاهان و سایپا پس از دو پیروزی در هفته‌های اول و دوم مسابقات، در هفته سوم رقابت‌ها مقابل حریفانشان تن به شکست دادند. شاگردان ناصر شهنازی در سایپا در یک بازی نزدیک و فشرده مقابل تیم شهداب یزد مغلوب شدند و شاگردان محمدی راد در سپاهان برابر تیم شهرداری گنبد نتیجه را واگذار کردند. دو تیم در شرایط کاملا برابر فردا به پیروزی نیاز دارند تا از کورس رقبای بالای جدول جا نمانند.

شهرداری گنبد – شهروند اراک
شهرداری گنبد که پیروز جدال با سپاهان در هفته سوم رقابت‌ها بود فردا در یک بازی نسبتا آسان برابر تیم قعر نشین شهروند اراک صف آرایی خواهد کرد. نماینده اراک که یک بازی را به دلیل شرایط بد مالی از دست داد در دو بازی دیگر نیز مغلوب حریفان شد تا بدون پیروزی و امتیاز در انتهای جدول رده بندی قرار گیرد. تیم گنبد نیز که با ۳ پیروزی و ۷ امتیاز پس از شهرداری ورامین در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد با شکست تیم سپاهان فردا با روحیه و انگیزه بالا مقابل تیم شهروند اراک قرار خواهد گرفت.

خاتم اردکان – شهداب یزد
تیم شهداب یزد که نخستین سال حضور در لیگ برتر را تجربه می‌کند در هفته سوم رقابت‌ها موفق شد با شکست تیم پر ستاره سایپا در خانه، شگفتی ساز هفته شود. شاگردان میر حسینی در شهداب یزد فردا در اردکان در حالی میهمان خاتم هستند که این تیم بازی روز پنجشنبه مقابل شهرداری ارومیه را واگذار کرده است و با یک پیروزی، ۲ امتیاز  و یک بازی کم تر در رده دهم جدول رده بندی قرار دارد. نماینده یزد با بردی ک مقابل سایپا به دست آورده است انگیزه بالایی برای شکست تیم خاتم نیز دارد.

راه یاب ملل مریوان – شهرداری ارومیه
تیم پر ستاره شهرداری ارومیه که شروع خوبی در مسابقات نداشت هفته سوم موفق شد پس از قبول دو شکست، مقابل تیم خاتم اردکان به پیروزی دست یابد تا این تیم از بحران خارج شود. شاگردان مصطفی کارخانه در شهرداری فردا در مریوان میهمان تیم تازه وارد این شهر خواهند بود. راه یاب علیرغم نمایش خوبی که داشته است در دو بازی شکست خورده و با یک امتیاز و یک بازی کمتر در رده یازدهم جدول رده بندی قرار دارد. شهرداری ارومیه این فرصت را دارد تا با پیروزی مقابل این تیم وضعیت خود را در جدول رده بندی بهبود بخشد.

هفته چهارم؛ یکشنبه ۹۸/۸/۱۹ (اسامی تیم های میزبان اول آمده است)

* راهیاب ملل مریوان ـ شهرداری ارومیه 
* فولاد سیرجان ایرانیان ـ پیام خراسان 
* خاتم اردکان ـ شهداب یزد 
* کاله مازندران ـ شهرداری ورامین 
* سایپا تهران ـ فولاد سپاهان اصفهان 
* شهروند اراک – شهرداری گنبد
* پیکان تهران این هفته استراحت دارد.

جدول رده بندی رقابت‌های لیگ برتر والیبال در پایان هفته سوم

 ردیف  تیم‌ها  برد  باخت  بازی  امتیاز
 ۱  شهرداری ورامین  ۳  –  ۳  ۷
 ۲  شهرداری گنبد  ۳  –  ۳  ۷
 ۳  پیکان تهران  ۲  ۱  ۳  ۷
 ۴  کاله مازندارن  ۲  ۱  ۳  ۶
 ۵  سایپا تهران  ۲  ۱  ۳  ۶
 ۶  فولاد سپاهان  ۲  ۱  ۳  ۶
 ۷  شهرداری ارومیه  ۱  ۲  ۳  ۵
 ۸  فولاد سیرجان ایرانیان  ۱  ۲  ۳  ۴
 ۹  شهداب یزد  ۱  ۲  ۳  ۳
 ۱۰  خاتم اردکان  ۱  ۱  ۲  ۲
 ۱۱ راه یاب ملل مریوان  –  ۲  ۲  یک
 ۱۲  پیام خراسان  –  ۲  ۲  صفر
 ۱۳  شهروند اراک  –  ۳  ۳  صفر

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: جدال سایپا و سپاهان در تهران/ آمل میزبان بازی جذاب هفته

جدال سایپا و سپاهان در تهران/ آمل میزبان بازی جذاب هفته

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش