• Home
  • تیم والیبال «ب» در بازیهای کشورهای اسلامی شرکت می کند

تیم والیبال «ب» در بازیهای کشورهای اسلامی شرکت می کندبه گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، امیر خوش‌خبر درباره حضور ایران در مسابقات کشورهای اسلامی که ۱۸ تا ۲۷ مردادماه در شهر قونیه کشور ترکیه برگزار می‌شود، اظهار داشت: براساس تصمیمی که از سوی فدراسیون و کادر فنی تیم ملی گرفته شده تیم ملی ب که زیر نظر کادر فنی است، در این مسابقات شرکت خواهد کرد.

وی در خصوص ترکیب تیم ملی ب ایران گفت: پس از مسابقات باشگاه‌های آسیا که در تهران برگزار می‌شود تعدادی بازیکن جدید به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد و ترکیب تیم ملی ب از میان این بازیکنان و افراد حاضر در اردوی فعلی انتخاب می‌شوند.

خوش خبر در ادامه ضمن تاکید بر این که تمرینات این تیم زیر نظر بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران انجام می‌شود، عنوان کرد: برنامه‌های دو تیم ملی با کادر فنی تیم ملی خواهد بود و مربی خاصی به این گروه اضافه نخواهد شد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: تیم والیبال «ب» در بازیهای کشورهای اسلامی شرکت می کند

تیم والیبال «ب» در بازیهای کشورهای اسلامی شرکت می کند