جمعه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان

تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران در جایگاه پنجم آسیا ایستاد


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، دیدار تیم های بسکتبال با ویلچر بانوان ایران و افغانستان در چارچوب روز هشتم مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه امروز جمعه در پاتایا تایلند برگزار شد. در این دیدار ملی پوشان کشورمان با نتیجه ۴۵ بر ۳۵ حریف خود را شکست داده و پنجم آسیا شدند.

تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران پیش از این نیز در دیدار با افغانستان صاحب برتری شده بود. ضمن اینکه هند (دو بازی) و کامبوج  دیگر تیم هایی بودند که ملی پوشان بسکتبال با ویلچر ایران موفق به شکست آنها شدند. همچنین تیم ایران نتیجه دیدار برابر تایلند را واگذار کرد.

مسابقات بسکتبال با ویلچر قهرمانی آسیا و اقیانوسیه با حضور ۸ تیم در بخش بانوان و ۱۴ تیم در بخش مردان در پاتایا تایلند پیگیری شد. طبق برنامه در پایان این رقابت ها ۴ تیم برتر در بخش مردان و ۳ تیم برتر در بخش بانوان صاحب سهمیه پارالمپیک می شوند به این ترتیتب تیم بانوان ایران با ایستادن در جایگاه پنجم از کسب سهمیه بازماند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران در جایگاه پنجم آسیا ایستاد

تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان ایران در جایگاه پنجم آسیا ایستاد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش