پنج شنبه , ۲۵ شهریور ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
تیام و جپاروف استقلال را سرکار گذاشتند/ مردم همه‌چیز را می‌دانند

تیام و جپاروف استقلال را سرکار گذاشتند/ مردم همه‌چیز را می‌دانند


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، خسرو حیدری پس از تساوی بدون گل تیمش برابر پیکان در ورزشگاه آزادی گفت: با اینکه هفته اول بود، اما فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و توانستیم یک بازی قابل قبول را ارائه دهیم.

وی تأکید کرد: هواداران ما را سورپرایز کردند، تعداد زیادی از آنها در ورزشگاه حاضر شدند و تیمشان را تشویق کردند.

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران افزود: امروز می‌توانم بگویم جوانان استقلال در میدان ظاهر شدند؛ بازیکنان جوانی که آینده خوبی دارند و مطمئناً می‌توانند در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند.

حیدری با انتقاد از عملکرد تیام و جپاروف گفت: باید بپذیریم این دو بازیکن استقلال را سرکار گذاشتند؛ آنها که نمی‌خواستند بمانند، می‌توانستند زودتر این موضوع را اعلام کنند و هواداران و کادر فنی را سرکار نگذارند ما حتی تا دو روز پیش فکر می‌کردیم این دو به جمع ما اضافه خواهند شد، اما چنین اتفاقی صورت نگرفت.

وی در خصوص شعار هواداران علیه وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد: وظیفه من فوتبال بازی کردن است، نه جواب دادن به این سؤال؛ اما اعتقاد دارم مردم همه چیز را می‌دانند و نیازی نیست که کسی بخواهد آنها را تحریک کند.

حیدری با انتقاد از اینکه خیلی‌ها به امید ابراهیمی به دلیل جدایی‌اش از استقلال معترض هستند، گفت: امید بازیکنر ۳۰ ساله است و سال های آخر فوتبالش را می‌گذراند بنابراین تصمیم گرفت به قطر برود و باید به تصمیمش احترام بگذاریم.

هافبک تیم فوتبال استقلال تهران همچنین در خصوص مجید حسینی اظهار داشت: بالاخره او در جام‌جهانی بازی کرد، مورد قبول چند تیم بزرگ قرار گرفت و تصمیم گرفت که ادامه فوتبالش را در کشوری دیگر انجام دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هواداران صبور باشند، تحمل کنند، مطمئن باشند که استقلال بهتر خواهد شد و نتایج قابل قبول‌تری هم کسب خواهد کرد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: تیام و جپاروف استقلال را سرکار گذاشتند/ مردم همه‌چیز را می‌دانند

تیام و جپاروف استقلال را سرکار گذاشتند/ مردم همه‌چیز را می‌دانند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش