دوشنبه , ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
تکواندوکاران هشت کشور موفق به کسب سهمیه شدند/حذف چهار ایرانی

تکواندوکاران هشت کشور موفق به کسب سهمیه شدند/حذف چهار ایرانی


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، این رقابتها صبح امروز با حضور ۱۲۰ تکواندوکار از ۳۹ کشور در هتل «میلینویم» شهر صوفیه در بلغارستان آغاز شد. در روز نخست تکواندوکاران اوزان ۴۹- و ۶۷- کیلوگرم زنان، ۵۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان به روی «شیء هاپ چانگ» رفتند که تکواندوکاران کشورهای، آذربایجان، مجارستان، نروژ، ایتالیا، فرانسه، اسپانیا، پرتغال و نماینده رژیم اشغالگر قدس سهمیه حضور در بازی‌های المپیک توکیو را کسب کردند.

چهار تکواندوکار ایرانی در روز نخست این مسابقات حضور داشتند که هر چهار نفر با شکست برابر رقبای خود از دور رقابتها کنار رفتند. در وزن ۵۸- کیلوگرم سید احسان نقیب زاده ۱۸ بر ۳ برابر «سارنین» فنلاند باخت و امیر محمد حسینی برابر «سلیم عمر مجارستان» ۳۵ بر ۱۵ بازنده شد. در وزن ۴۹- کیلوگرم دینا پوریونس ابتدا ۱۵- بر ۱۳« کاپاندزه» از گرجستان را از پیش رو برداشت و سپس یک بر صفر نتیجه را به «لیا موستاتا» از رومانی. واگذار کرد. همچنی کس را مهدی پور در وزن ۸۰- کیلوگرم ۱۰ بر ۹ برابر «طاهیر گولیک» از آلمان بازنده شد و از دور رقابتها کنار رفت.

از میان مربیان ایرانی که در این رقابتها حضور داشتند، رضا مهماندوست در تیم آذربایجان در وزن ۶۷- کیلوگرم زنان موفق به کسب یک سهمیه شد.

نفراتی که موفق به کسب سهمیه شدند:

وزن ۵۸- کیلوگرم: عمرسلیم (مجارستان) – روی براگانسا (پرتقال)

وزن ۸۰- کیلوگرم: ریجارد ارودمانن (نروژ) – الیسون سیمونه (ایتالیا)

وزن ۴۹- کیلوگرم: نماینده رژیم اشغالگر قدس – آ دریان سروز (اسپانیا)

وزن ۶۷- کیلوگرم: فریده عزیزوا (آذربایجان)، ویت هنن (فرانسه)

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: تکواندوکاران هشت کشور موفق به کسب سهمیه شدند/حذف چهار ایرانی

تکواندوکاران هشت کشور موفق به کسب سهمیه شدند/حذف چهار ایرانی

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش