دوشنبه , ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
تولید نرم افزاری که نقاط ضعف و قوت خط تولید را مشخص می کند

تولید نرم افزاری که نقاط ضعف و قوت خط تولید را مشخص می کند


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری، مهدی موسوی مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان، گفت: ما به صورت عمومی در حوزه تولید نرم‌افزارهای تخصصی کار می‌کنیم. بر این اساس نیازهای فناورانه شرکت‌های معتبر صنعتی، تولیدی و خدماتی را رصد و تلاش کردیم تا نمونه‌های بسیار با کیفیت ایرانی را جایگزین رقبای نرم‌افزاری خارجی کنیم. بر این اساس، محصول فناورانه نرم‌افزار مونیتورینگ سیستم را تولید کردیم.

به گفته وی، این نرم‌افزار تمام خط تولید و فرایندهای مرتبط با تولید را کنترل می‌‎کند، سپس گزارش‌ها و تحلیل‌های خود را در مورد خط تولید ارائه می‌دهد. بدیهی است که این گزارش‌ها، پروژه محور هستند. این نرم‌افزار به مدیران کمک می‌کند تا اشراف بسیار بهتری به خطوط تولید خود داشته باشند و نقاط قوت و ضعف آن را مشخص کنند.

موسوی ضمن تاکید بر گزارش‌دهی صحیح توسط نرم‌افزار، گفت: برای نمونه ممکن است خط تولید با اتلاف مواد اولیه روبه‌رو باشد یا آنکه روش‌های بسیار بهتری برای تولید بهینه، وجود داشته باشد. این نرم‌افزار به تولید کننده کمک می‌کند تا به سوی بهینه‌تر شدن محصول خود گام بردارد.

مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان، افزود: این محصول حداقل ۵۰ درصد از نمونه مشابه خارجی ارزان‌تر است و برای صنایع مختلف کاربرد دارد. به ویژه صنایع بزرگی مانند کشتی‌سازی یا تولیدات بزرگ صنعتی، امکان بهره‌مندی از این نرم‌افزار را دارند.

وی همچنین بیان کرد: تولیدات دیگری نیز در شرکت وجود دارد که از جمله آن می‌توان به نرم‌افزار ارزیابی عمکلرد اشاره کرد. این نرم‌افزار به مدیران شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کند تا عملکرد کارکنان خود را ارزیابی کنند و مدیریت بهتری نسبت به منابع انسانی داشته باشد. همچنین یک نرم‌افزار کاربردی برای انجام نظرسنجی تولید کرده‌ایم. در سال جدید هم قطعات، سبد محصولات ما متنوع‌تر خواهد شد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: تولید نرم افزاری که نقاط ضعف و قوت خط تولید را مشخص می کند

تولید نرم افزاری که نقاط ضعف و قوت خط تولید را مشخص می کند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش