دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
توضیح سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده قائم مقام سابق قالیباف

توضیح سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده قائم مقام سابق قالیباف


به گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین، سخنگوی قوه قضاییه در نشست اخیر خبری خود درباره پرونده عیسی شریفی توضیح داد و گفت: پرونده هنوز در دیوان عالی کشور است و رای صادر نشده است. به محض اعلام رای نهایی دیوان عالی کشور، این حکم اعلام می شود.

غلامحسین اسماعیلی درباره گروه عظام خودرو و متهم عباس ایروانی هم گفت: این پرونده رسیدگی شده است ولی منتهی تدبیر دستگاه قضایی در این قبیل پرونده ها بر این است که اولا اموال متعلق به بانکها و بیت المال برگشت داده شود. ثانیا نباید واحدهای تولیدی دچار اخلال یا بیکاری کارگران شود. در نهایت هم مجازات کیفری محکومان مدنظر است. در این پرونده اقدامات برای تسویه بدهی های این شخص به نظام بانکی کشور در حال انجام است. امیدواریم در اسرع وقت بدهی های این شخص به نظام بانکی تسویه شود و مجازات کیفری شخص هم اجرا می شود.

۴۷۲۳۱

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : توضیح سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده قائم مقام سابق قالیباف

توضیح سخنگوی قوه قضاییه درباره پرونده قائم مقام سابق قالیباف

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش