توزیع ۲۸ تن سبد غذایی بین مادران باردار رازو جرگلان

پایگاه خبری نهانه گزارش می دهد: توزیع ۲۸ تن سبد غذایی بین مادران باردار رازو جرگلان خبر اجتماعی:

فهیمه حبیب منش پنجشنبه در گفت و گو با گروه خبری نهانه به نقل از ایرنا اظهار کرد: سبد غذایی بین مادران باردار منطقه راز و جرگلان که از لحاظ جسمی واجد شرایط هستند از دو روز گذشته شروع شده است.
وی گفت: ۸۵۰ نفر مادر باردار در این شهرستان وجود دارد که سبد غذایی اعم از مرغ و روغن و برنج و خرما به طور معمول هر دو ماه بین حدود ۷۰۰ نفر از این مادران باردار توزیع می شود.
حبیب منش افزود: سبد غذایی برای ۷۰۰ مادر باردار در حدود ۴۲ کیلوگرم سبد غذایی در مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان در طول ۳ روز توزیع می شود.
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان راز و جرگلان با تأکید بر اهمیت تغذیه مناسب مادران باردار در طول مدت بارداری اظهار کرد: مرکز بهداشت در راستای حمایت از این مادران، اقدام به توزیع سبدهای غذایی حمایتی بین مادران کم‌بضاعت و بی‌بضاعت این شهرستان کرده است.
بنابر سرشماری مرکز آمار ایران، جمعیت راز و جرگلان در سال ۱۳۹۵حدود ۶۰ هزار نفر است که ۷۵ درصد از مردم این شهرستان را ترکمن‌های اهل سنت تشکیل می‌دهند.
۷۱۸۶/۶۰۴۲ خبرنگار: فاطمه مقدسی باجگیران** انتشار دهنده: سید حسین قدسی

انتهای پیام /*

کلیه مطالب از مراجع معتبر و مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی در قبال محتوا ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است. جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید.


مشاهده : توزیع ۲۸ تن سبد غذایی بین مادران باردار رازو جرگلان

توزیع ۲۸ تن سبد غذایی بین مادران باردار رازو جرگلان

۲۵ January 2018 | 12:13 pm

دوره بازرسی جوش