یکشنبه , ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
توزیع ۱۵۷ هزار پرس غذا بین نیازمندان/ مردم ۱.۵ میلیارد کمک کردند

توزیع ۱۵۷ هزار پرس غذا بین نیازمندان/ مردم ۱.۵ میلیارد کمک کردند


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، جاسم محمدی فارسانی عصر امروز چهارشنبه در رزمایش توزیع ۶۲۰۰ بسته غذایی توسط دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در لرستان با اشاره به اینکه خداراشاکریم امروز بر اساس فرمایشات رهبری در راستای کمک مومنانه و مواسات با مشارکت آستان قدس رضوی رزمایش ۶۲۰۰ بسته غذایی به نیابت از ۶۲۰۰ شهید استان را شاهدیم، اظهار داشت: وقتی صحبت از انفاق می‌شود یعنی در خوشی و ناخوشی کمک کنیم و انفاق کار افراد با تقوا است.

وی با بیان اینکه یکی از نشانه‌های افراد مؤمن و باتقوا انفاق کردن است، تصریح کرد: رهبری می‌فرماید انفاق آن حرکتی است که خلائی را پر کند. وقتی صحبت از انفاق می‌شود تصور این است از مال خود باید چیزی بپردازیم اما هرآنچه از دست هرکسی برمی آید و می‌تواند انجام دهد به عنوان انفاق محسوب می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان با تاکید بر اینکه حرکتی که امروز اتفاق افتاده یکی از نمادها و جلوه‌های کار خیر مردم است، افزود: ما نیز از قبل از ماه رمضان برنامه ریزی کردیم مددجویان خود را پوشش دهیم، کمیته امداد در دو بخش وارد شد که در حرکت اول اطعام و افطاری را دنبال کردیم.

محمدی فارسانی با اشاره به اینکه تا دیروز بالغ بر ۱۵۷ هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان با شیوه‌های بهداشتی و تحت نظارت مراکز پزشکی توزیع شده است، گفت: بیش از ۱۲۵۰۰ بسته غذایی نیز بین مددجویان توزیع شده است.

وی یادآور شد: اعتبار دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون صرف تهیه افطاری و توزیع افطاری شده و دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان نیز برای تهیه بسته‌های غذایی صرف شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان با بیان اینکه طی حدود یک‌ماه گذشته بیش از یک و نیم میلیارد تومان مردم به کمیته امداد کمک کرده‌اند، خاطرنشان کرد: یک رزمایش توزیع ۱۰ هزار بسته مواد غذایی نیز فردا در مجموعه تختی خواهیم داشت.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : توزیع ۱۵۷ هزار پرس غذا بین نیازمندان/ مردم ۱.۵ میلیارد کمک کردند

توزیع ۱۵۷ هزار پرس غذا بین نیازمندان/ مردم ۱.۵ میلیارد کمک کردند

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش