جمعه , ۴ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
توزیع کتاب و محصولات فرهنگی در روستای  « صراخیه شادگان »

توزیع کتاب و محصولات فرهنگی در روستای « صراخیه شادگان »


کانون پروش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با هدف اشاعه، توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی در مناطق محروم و کم برخوردار خوزستان اقدام به راه اندازی کتابخانه سیار کرده است که با توجه به بافت آبی شادگان این کتابخانه به صورت شناور ماهانه یک بار اقدام به تویع کتاب در مناطق محروم و کم برخوردار شهر شادگان می کند.

طرح توزیع کتب و محصولات فرهنگی از دی ماه سال جاری از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در راستای گسترش عدالت اجتماعی و توسعه فرهنگی به وسیله کتابخانه های سیار در مناطق محروم و روستاهای کم برخودار خوزستان در حال انجام است.

روستاهای چشمه چلبار اندیکا، مناطق عشایری نفت سفید، حیات آباد هارکله شهرستان لالی و ابوعقاب آبادان تاکنون از این طرح برخوردار شده اند و در آینده نیز این طرح مناطق بیشتری از استان خوزستان را تحت پوشش خود درمی آید.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : توزیع کتاب و محصولات فرهنگی در روستای « صراخیه شادگان »

توزیع کتاب و محصولات فرهنگی در روستای « صراخیه شادگان »

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش