دوشنبه , ۳ آبان ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
تهران ۹ درجه سردتر می‌شود

تهران ۹ درجه سردتر می‌شود


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان تهران، بر اساس بررسی، تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی تا بعدازظهر امروز بارش باران و در ارتفاعات بارش باران، برف و مه پیش بینی می شود.
براساس این گزارش از بعدازظهر امروز به تدریج از میزان ابرناکی کاسته شده و تا صبح چهارشنبه در پاره ای نقاط به خصوص مناطق جنوبی استان گاهی وزش باد شدید و در ارتفاعات کولاک برف انتظار می رود.
طبق این گزارش، با ورود سامانه دیگری از بعدازظهر پنجشنبه افزایش ابر و بارش باران و در نیمه شمالی بارش باران، برف و مه خواهیم داشت.
کمینه و بیشینه دمای هوای پایتخت در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه به ترتیب (۲ و ۸)، (۳ و ۱۱) و (۴ و ۱۰) درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.
طی ۲۴ ساعت گذشته فیروزکوه – امین آباد با منفی ۴ درجه سردترین و ورامین با ۱۴ درجه گرمترین نقاط استان تهران بودند.
۴۲۲۳۸

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


پایگاه خبری نهانه : تهران ۹ درجه سردتر می‌شود

تهران ۹ درجه سردتر می‌شود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش