دوشنبه , ۵ آبان ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
تمهیدات ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن/ مسیر ویژه برای مسافران مهرآباد

تمهیدات ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن/ مسیر ویژه برای مسافران مهرآباد


سردار محمدرضا مهماندار در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر اظهار کرد: با توجه به اینکه این هفته روز سه شنبه ۲۲ بهمن ماه را در پیش داریم که به همین منظور راهپیمایی عظیم و باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن ماه در تهران انجام خواهد شد به همین خاطر محدودیت‌ها و ممنوعیت‌هایی را در حوزه ترافیک اعمال خواهیم کرد که ان شاء الله بتوانیم هر چه بهتر نسبت به سال‌های قبل در خدمت مردم عزیز و راهپیمایان گرامی باشیم.

وی با اشاره به محدودیت‌های در نظر گرفته شده برای راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: ابتدا از ساعت ۱۰ شب روز دو شنبه ترمینال غرب (پایانه غرب) تهران مسدود خواهد شد و در اختیار مسئولین برگزاری مراسم خواهد بود.

رئیس پلیس راهور پایتخت ادامه داد: پس در نتیجه تمامی اتوبوس ها چه ورودی به تهران برای پایانه غرب داشته باشند، چه خروجی از پایانه غرب داشته باشند، به پایانه جنوب منتقل می شوند.
سردار مهماندار خاطرنشان کرد: مردم می‌توانند از ساعت ۲۲، شب قبل از ۲۲ بهمن که ترمینال غرب بسته می‌شود تا فردای آن روز و پایان مراسم، از ترمینال جنوب به عنوان جایگزین پایانه غرب استفاده کنند.

وی ادامه داد: از ساعت ده شب قبل از مراسم هم رینگ داخلی میدان آزادی مسدود خواهد شد و اجازه تردد وسایل نقلیه را نخواهیم داد چرا که این مکان در اختیار ستاد برگزاری قرار می‌گیرد تا شرایط لازم را فراهم کنند و اگر لازم است جایگاهی نصب شود اقدامات لازم انجام شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: از ساعت ۱۲ شب قبل از ۲۲ بهمن ماه هم محدودیت توقف خودروها را در خیابان‌های انقلاب و آزادی حد فاصل میدان امام حسین (ع) تا میدان آزادی را خواهیم داشت.

سردار مهماندار در ادامه محدودیت‌های توقف خودروها گفت: محدودیت توقف خودرو از ۱۲ شب شامل بزرگراه آیت الله سعیدی از میدان فتح تا میدان آزادی، هم چنین در بزرگراه محمد علی جناح از میدان صادقیه تا میدان آزادی و در بزرگراه شهید لشگری یا همان جاده مخصوص از پل شهید صدر تا میدان آزادی خواهد بود.

وی بیان کرد: از ساعت ۱۲ شب به بعد اگر خودرویی در این محل‌ها پارک کرده باشد مأمورین سعی می‌کنند با مالک تماس بگیرند و راهنمایی کنند تا خودرو را از محل خارج کنند، در غیر این صورت هم همکاران اجباراً خودرو را به پارکینگ منتقل می‌کنند.

به گفته رئیس پلیس راهور پایتخت از ساعت ۷ صبح محدودیت تردد در خیابان‌هایی که ذکر کردم یعنی از خیابان آزادی از میدان امام حسین تا میدان آزادی اجرا می‌شوند.

سردار مهماندار یادآور شد: همین محدودیت ۷ صبح برای بزرگراه آیت الله سعیدی از میدان فتح تا میدان آزادی، بزرگراه محمد علی جناح از میدان صادقیه تا میدان آزادی و در جاده مخصوص از آزادگان تا میدان آزادی را اعمال خواهیم کرد.

وی با اشاره به هماهنگی که پلیس راهور با همه سازمان‌های دست اندرکار در حوزه ترافیک داشته‌اند، گفت: نقاطی که لازم است اتوبوس‌های شرکت واحد مستقر شوند و خدمات لازم را مخصوصاً در پایان مراسم ارائه دهند، مشخص شده است، که این نقاط با بنر و تابلو در طول مسیر مشخص می‌شوند.

رئیس پلیس راهور پایتخت با اشاره به افرادی که پرواز دارند و باید در ساعت راهپیمایی به فرودگاه مهرآباد بروند، گفت: از طرف دیگر برای کسانی که بلیط هواپیما دارند و لازم است به فرودگاه مهرآباد دسترسی داشته باشند پیش بینی‌های لازم را کردیم و می‌توانند از طریق بزرگراه شهید همت و شهید حکیم دسترسی به بزرگراه شهید ستاری داشته باشند. در انتها به بیرون حرکت می‌کنند و وارد جاده مخصوص می‌شوند و بعد وارد خیابان فرودگاه و دسترسی به ترمینال‌های فرودگاه مهرآباد را دارند.

سردار مهماندار ادامه داد: برای خروج از فرودگاه هم خیابان معراج در دسترس خواهد بود که می‌توانند از آن طریق به میدان آزادی و بعد آیت الله سعیدی و بعد جاده قدیم تهران-کرج دسترسی داشته باشند و مسیر خود را انتخاب کنند.
 

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : تمهیدات ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن/ مسیر ویژه برای مسافران مهرآباد

تمهیدات ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن/ مسیر ویژه برای مسافران مهرآباد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش