دوشنبه , ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
تمرکز فدراسیون بسکتبال روی موفقیت تیم ملی در المپیک خواهد بود

تمرکز فدراسیون بسکتبال روی موفقیت تیم ملی در المپیک خواهد بود


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، محمدرضا صالحیان سرپرست دبیری فدراسیون طی گفتگو با روابط عمومی بیان کرد: در ابتدا از حسن اعتماد دکتر طباطبایی برای این انتصاب کمال تشکر و قدردانی را دارم، همچنین از زحمات دبیر سابق فدراسیون تشکر می‌کنم. وظیفه و مسئولیت سنگینی در این سمت بر دوش من خواهد بود، بسکتبال رشته بسیار مهمی در همه جای دنیا محسوب می‌شود و در کشور ما هم موفقیت‌های زیادی در این رشته به دست آمده است.

صالحیان ادامه داد: با توجه به اینکه در آستانه رویدادهای بسیار مهمی از جمله مسابقات بسکتبال سه نفره انتخابی المپیک توکیو بانوان، پنجره سوم کاپ آسیایی و از همه مهم‌تر المپیک توکیو هستیم، باید با تمرکز بیشتری و دور از هرگونه حاشیه برای موفقیت هرچه بیشتر تیم‌های ملی کشورمان تلاش کنیم. خوشبختانه نظم خوبی در بخش‌های مختلف فدراسیون وجود دارد و نیروهای ارزشمندی مشغول به کار هستند، انشالله بتوانیم این نظم را تقویت و در همین مسیر حرکت کنیم.

سرپرست دبیری فدراسیون اذعان داشت: از روز گذشته رسانه‌های مختلفی با من تماس گرفتند، از لطف یکایک آن‌ها نیز بسیار سپاسگذارم اما باتوجه به این که من تازه امروز در اتاق خود مستقر شدم، تا سه هفته آینده به بررسی امور جاری و برنامه‌های پیشرو خواهم پرداخت. انشاالله طی یک ماه آینده، در فرصتی مناسب پاسخگوی تمام رسانه‌هایی که در این دو روز با من تماس گرفتند، خواهم بود.

محمدرضا صالحیان از داوران سابق بین‌المللی و چهره‌های خوشنام بسکتبال در داخل و خارج کشور است که از سال ۲۰۱۱ در لیست داوران بین‌المللی فیبا قرار گرفت. وی به زودی وارد لیست ناظران بین‌المللی فیبا خواهد شد. صالحیان همچنین به عنوان داور الیت فدراسیون جهانی بسکتبال، ترجمه چندین کتاب قوانین رسمی بسکتبال را در کارنامه خود دارد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: تمرکز فدراسیون بسکتبال روی موفقیت تیم ملی در المپیک خواهد بود

تمرکز فدراسیون بسکتبال روی موفقیت تیم ملی در المپیک خواهد بود

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش