چهارشنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
تمدید مهلت اخذ رأی در اردبیل اعلام نتایج از سوی فرمانداران

تمدید مهلت اخذ رأی در اردبیل اعلام نتایج از سوی فرمانداران


به گزارش پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین از اردبیل ، مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان اردبیل نیز در خصوص اعلام نتایج انتخابات در محل فرمانداری اردبیل در جمع خبرنگاران گفت: نتایج انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پس از تأیید وزارت کشور با هماهنگی شورای نگهبان از سوی فرمانداران مرکز حوزه انتخابیه اعلام می‌شود.

غاربی اظهار کرد: از فعالان رسانه‌ای و شبکه‌های مجازی استان انتظار می‌رود از گمانه زنی در خصوص نتایج انتخابات خودداری کرده و مردم هم منتظر اعلام رسمی نتایج از سوی مراجع ذیصلاح و از طریق رسانه‌های رسمی باشند.

وی تاکید کرد: انتشار هرگونه شایعات و اخبار تردیدآمیز می‌تواند موجب ایجاد تنش و بحران در جامعه شده و جرم محسوب می‌شود بنابراین ضرورت دارد صبوری پیشه کرده و منتظر اعلام رسمی نتایج انتخابات باشند.

۴۶

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه نهانه: تمدید مهلت اخذ رأی در اردبیل اعلام نتایج از سوی فرمانداران

تمدید مهلت اخذ رأی در اردبیل اعلام نتایج از سوی فرمانداران

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش