دوشنبه , ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
طراحی سایت در اصفهان
تقابل کاپیتان‌های پیشین استقلال و رویارویی خلیل‌زاده با منتظری

تقابل کاپیتان‌های پیشین استقلال و رویارویی خلیل‌زاده با منتظری


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، هفته ششم لیگ ستارگان قطر فردا و پس فردا (شنبه و یکشنبه) برگزار می‌شود. در این هفته از مسابقات، فردا تیم ام صلال با الاهلی دیدار می‌کند. روزبه چشمی مدافع ایرانی ام صلال در این مسابقه به احتمال زیاد با امید ابراهیمی هافبک ایرانی تیم الاهلی تقابل خواهد داشت. هر دو بازیکن سابقه کاپیتانی در تیم استقلال ایران را دارند.

در دیگر بازی فردا، تیم القطر با حضور احتمالی علی کریمی هافبک ایرانی با الوکره بازی می‌کند و الخور به مصاف السیلیه می‌رود.

روز یکشنبه و در ادامه این رقابت‌ها، دو تیم الریان و الخریطیات به مصاف هم می‌روند. این دو تیم هم بازیکنان ایرانی دارند و هر دو بازیکن در پست دفاع بازی می‌کنند. شجاع خلیل زاده مدافع الریان و پژمان منتظری مدافع الخریطیات هستند و در صورتی که در ترکیب باشند، با یکدیگر رقابت می‌کنند.

در دیگر بازی این هفته، تیم العربی در دیداری سخت و حساس روز یکشنبه با السد بازی می‌کند. مهرداد محمدی بازیکن ایرانی العربی به دلیل مصدومیت یک ماه از میادین دور خواهد بود. مهدی ترابی هم که همبازی محمدی است، در بازی قبل العربی مصدوم شد و وضعیتش برای دیدار روز یکشنبه نامشخص است.

تیم الدحیل هم که رامین رضاییان مدافع ایرانی را در اختیار دارد، روز یکشنبه با الغرافه دیدار می‌کند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: تقابل کاپیتان‌های پیشین استقلال و رویارویی خلیل‌زاده با منتظری

تقابل کاپیتان‌های پیشین استقلال و رویارویی خلیل‌زاده با منتظری

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش