• Home
  • تقابل علیمنصور و رحمتی به یاد ۹۰ جنجالی

تقابل علیمنصور و رحمتی به یاد ۹۰ جنجالیبه گزارش خبرگزاری پایگاه خبری نهانه به نقل از خبر آنلاین؛ وقتی علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استقلال انتخاب رابطه فوق‌العاده خوبی با مهدی رحمتی داشت اما هرچه از حضور او روی نیمکت آبی‌ها گذشت این رابطه خراب شد و در نهایت کار به جایی رسید که منصوریان تصمیم به اخراج رحمتی گرفت.

اولین جرقه اختلاف بین این دو نفر در بازی معروف مقابل سپاهان زده شد که منصوریان تصمیم گرفت رحمتی را نیمکت‌نشین کند و حسین حسینی را در ترکیب اصلی قرار دهد. رحمتی اما واکنش خاصی به این ماجرا نداشت و چند هفته بعد جایگاهش را پس گرفت تا اوضاع موقتا آرام شود.

با این حال پس از نتایج ضعیف استقلال در هفته‌های ابتدایی لیگ هفدهم ناگهان منصوریان تصمیم گرفت رحمتی را کلا از تیمش اخراج کند. تصمیمی که هنوز هم مشخص نیست به چه دلیل گرفته شد. پس از اخراج رحمتی او با منصوریان در برنامه ۹۰ درگیر شد تا یکی از دوشنبه‌های تلخ استقلالی‌ها رقم بخورد. پس از آن درگیری استقلال مقابل ذوب‌آهن مساوی کرد و منصوریان استعفا داد تا راه این دو نفر هم جدا شود. از آن موقع تا همین حالا منصوریان و رحمتی باهم قهر هستند و درگیری‌شان برخلاف موارد مشابه به اشتی ختم نشده است. حتی وقتی سال قبل در بازی آلومینیوم و پدیده مقابل هم قرار گرفتند هم کوچک‌ترین ارتباطی باهم نداشتند تا مشخص شود دلخوری عمیقی از هم دارند.

باید دید در بازی امروز نفت آبادان و آلومینیوم اراک آیا اتفاقی بین آن‌ها رخ می‌دهند یا خیر.

بیشتر بخوانید:

۲۵۸ ۲۵۸

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : تقابل علیمنصور و رحمتی به یاد ۹۰ جنجالی

تقابل علیمنصور و رحمتی به یاد ۹۰ جنجالی