پنج شنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
تغییر روش مدیریت سهام عدالت به هیچ وجه امکان پذیر نیست

تغییر روش مدیریت سهام عدالت به هیچ وجه امکان پذیر نیست


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، سهام عدالت در تاریخ ۹ اردیبهشت ۹۹ با ابلاغ رهبر انقلاب آزاد شد و برای سهامداران دو روش آزاد سازی مستقیم و غیر مستقیم در نظر گرفته شد. تمام سهامداران عدالت بیش از یک ماه فرصت داشتند روش آزادسازی خود را انتخاب کنند. در صورت انتخاب روش مستقیم خود سهامدار مدیریت سهام خود را برعهده می‌گرفت اما در صورت انتخاب روش غیر مستقیم شرکت‌های سرمایه گذاری استانی مدیریت سهام عدالت را برعهده می‌گرفتند و خود سهامداران عدالت، سهامدار شرکت‌های سرمایه گذاری استانی می‌شدند. مهلت انتخاب روش آزادسازی بیش از یک ماه ادامه داشت و پس از آن به اتمام رسید.

در این باره در خبر ۲۱ شبکه یک سیما، مدیر برنامه‌ریزی و توسعه سپرده‌گذاری مرکزی در پاسخ به این سوال مجری برنامه مبنی بر اینکه آیا کسانی که در گذشته روش غیر مستقیم را انتخاب کرده اند اما امروز به مشکل مالی برخورد کرده اند و می‌خواهند سهامشان را بفروشند، می‌توانند با تغییر وضعیت، ۳۰ یا ۶۰ درصد سهام عدالتشان را بفروشند؟ گفت: بله این کار امکان پذیر است.

با پیگیری خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، این پاسخ مدیر برنامه‌ریزی و توسعه سپرده‌گذاری مرکزی ناشی از سو برداشت وی از سوال مجری برنامه بوده است. نعمتی، رئیس روابط عمومی شرکت سپرده گذاری در این باره گفت: اخباری که مبنی بر امکان تغییر وضعیت آزاد سازی سهام عدالت از غیر مستقیم به مستقیم به نقل از معاون این شرکت منتشر شده، ناشی از برداشت اشتباه بوده است و تغییر روش آزاد سازی سهام عدالت به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اقتصاد : تغییر روش مدیریت سهام عدالت به هیچ وجه امکان پذیر نیست

تغییر روش مدیریت سهام عدالت به هیچ وجه امکان پذیر نیست

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش