شنبه , ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
تغییر ترکیب نامزدهای ریاست فوتبال/ قلم قرمز روی نام دو گزینه!

تغییر ترکیب نامزدهای ریاست فوتبال/ قلم قرمز روی نام دو گزینه!


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، فدراسیون فوتبال یک ماه پرسروصدا را در پیش خواهد داشت چرا که قرار است اسامی تایید صلاحیت شدگان برای حضور در انتخابات ۱۰ اسفند بزودی اعلام شود و تکلیف نهایی ترکیب افرادی که می‌توانند در انتخابات شرکت کنند مشخص شود.

برای ریاست چهار سال آینده این فدراسیون شش نفر ثبت نام کردند که از همان روز نام نویسی هم مشخص بود از بین آنها پنج گزینه برای نشستن بر روی صندلی ریاست با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

بااین حال هر چه به روزهای پایانی تایید صلاحیت نزدیک شدیم، گمانه زنی‌ها در مورد کمتر شدن این گزینه‌ها بیشتر شد و حالا عنوان شده احتمال اینکه دو گزینه دیگر هم از این جمع جدا شوند وجود دارد.

هر چند فدراسیون فوتبال هنوز اسامی تایید صلاحیت شدگان برای حضور در انتخابات را اعلام نکرده اما خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر کسب اطلاع کرد دو گزینه در لبه تیغ قرار دارند بنا بر دلایلی ممکن است قلم قرمز بر روی نام آنها کشیده شود.

علی کریمی، کیومرث هاشمی، حیدر بهاروند، مصطفی آجورلو و شهاب الدین عزیزی خادم پنج گزینه ریاست فدراسیون فوتبال هستند که باید دید تایید صلاحیت کدام یک از آنها رسماً اعلام خواهد شد تا خود را برای حضور در انتخابات ۱۰ اسفند آماده کنند.

تصمیم گیرندگان برای برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال در حال بررسی همه جوانب هستند تا تغییر در ترکیب نامزدهای ریاست انتخابات فدراسیون را بدون کمترین تبعات و به طور کاملاً قانونی پیش ببرند تا مشکلی متوجه فوتبال نشود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: تغییر ترکیب نامزدهای ریاست فوتبال/ قلم قرمز روی نام دو گزینه!

تغییر ترکیب نامزدهای ریاست فوتبال/ قلم قرمز روی نام دو گزینه!

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش