یکشنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
تعیین سرمربی تیم فوتبال تراکتور تا پایان شهریور

تعیین سرمربی تیم فوتبال تراکتور تا پایان شهریور


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، باشگاه تراکتور تبریز پس از قهرمانی در جام حذفی فوتبال باشگاهی کشور چندان تمایلی به ادامه همکاری با ساکت الهامی ندارد تا محمدرضا زنوزی مالک این باشگاه تصمیم به مذاکره با علی دایی سرمربی پیشین تیم ملی و سایپا، پرسپولیس و نفت تهران بگیرد.

علی دایی نیز پس از بررسی اولیه این موضوع قید همکاری با تراکتور را زده است تا همچنان نشان دهد تمایلی به مربیگری در خارج از تهران ندارد.

باشگاه تراکتور نیز مجبور است بر خلاف دو فصل گذشته که مربی خارجی آورده بود از قانون منع استفاده از خارجی‌ها که توسط هیأت رئیسه سازمان لیگ به تصویب رسیده تبعیت کرده و دنبال گزینه سرمربیگری داخلی باشد.

هیأت مدیره تراکتور تبریز قصد دارد جلسه‌ای را در ابتدای هفته آینده برگزار کرده تا درباره این موضوع تصمیم گیری کنند.

مسئولان باشگاه تراکتور قصد دارند هدایت فنی این تیم را تا پایان شهریورماه مشخص کنند تا تمرینات خود را برای شروع رقابت‌های فصل آینده لیگ برتر آغاز کنند.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: تعیین سرمربی تیم فوتبال تراکتور تا پایان شهریور

تعیین سرمربی تیم فوتبال تراکتور تا پایان شهریور

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش