پنج شنبه , ۸ اسفند ۱۳۹۸
طراحی سایت در اصفهان
تعویق در انتخابات کشتی به صلاح نیست/ رئیس آینده کار سختی دارد

تعویق در انتخابات کشتی به صلاح نیست/ رئیس آینده کار سختی دارد


محمد حسین محبی رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر اظهار داشت: کشتی ایران در حالی روزهای پیش رو تا رویدادهای بزرگ و مهم مثل جهانی و المپیک را سپری می کند که همچنان درگیر برگزاری مجمع عمومی و انتخاب رئیس جدید فدراسیون است. به نظر من این تعلل و بلاتکلیفی به هیچ عنوان به صلاح کشتی نیست و متولیان وزارت ورزش باید هر چه سریعتر به این موضوع رسیدگی کنند.

وی تصریح کرد: تاکید و اصرار اهالی کشتی به برگزاری هر چه سریعتر انتخابات فدراسیون بدین جهت است که ما نگران آینده هستیم. وضعیت نباید به گونه ای باشد که مسئولان اجرایی فدراسیون و اعضای کادر فنی تیم های ملی کشتی از بودن یا نبودن‌شان در سیستم اجرایی مطمئن نباشند. طبیعتاً نگرانی از عدم حضور بلندمدت در مسئولیت‌های محوله به هیچ عنوان به سود کشتی نیست چراکه برنامه ریزی های مهم و تاثیرگذار باید برای بلندمدت صورت گیرد و نگرانی و دغدغه ماندن یا رفتن، کاملاً با اجرای برنامه های بلندمدت منافات دارد.

عضو مجمع عمومی فدراسیون کشتی افزود: مطمئناً تصمیم اعضای مجمع در انتخاب رئیس جدید فدراسیون کشتی بر پایه اهداف و دورنمای این رشته صورت می گیرد و آنچه برای تمامی ما اهمیت دارد، توان و پتانسیل مطلوب کاندیدای اصلح برای احراز پست ریاست است. اعضای مجمع به دور از هرگونه دید شخصی بر این باورند که بهترین فرد باید سکاندار فدراسیون کشتی شود چرا که راه بسیار سخت و حساسی را برای المپیک پیش رو خواهد داشت.

محبی در پایان در خصوص وظایف سخت و سنگین رئیس جدید فدراسیون خاطر نشان کرد: رئیس جدید علاوه بر دغدغه های مالی که به تنهایی می تواند هر مجموعه ای را زمین‌گیر کند، از نظر زمان هم با مشکلات و محدودیت بسیار زیادی مواجه است. ضمن اینکه اگر انتخابات مجمع، طبق وعده متولیان وزارت ورزش تا اواخر تیرماه هم برگزار شود، رئیس جدید تا رقابتهای جهانی ۲۰۱۹ قزاقستان و المپیک ۲۰۲۰ توکیو فرصت زیادی ندارد.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه ورزش: تعویق در انتخابات کشتی به صلاح نیست/ رئیس آینده کار سختی دارد

تعویق در انتخابات کشتی به صلاح نیست/ رئیس آینده کار سختی دارد

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش