چهارشنبه , ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
طراحی سایت در اصفهان
تعطیلی کار بازسازی کانال ابوذر خطرناک است

تعطیلی کار بازسازی کانال ابوذر خطرناک است


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری نهانه به نقل از مهر، مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران طی به معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران تذکر داد و گفت: کانال ابوذر در منطقه ۱۴ از جمله مهم‌ترین معبرهای سیلابی و مسیل‌های شهر تهران است که هر زمانی مراجعه کنید آب در آن جریان دارد و آن را از مناطق بالادست هدایت می‌کند.

وی افزود: خصوصاً هنگام بارندگی حجم زیادی از آب در این مسیل‌ها جاری است. این کانال چندین دهه هست که ایجاد شده و شرکت خاکریزآب برای بازسازی و نوسازی آن با توجه به ضرورت اقدام کرده است.

فراهانی تصریح کرد: طی بازدیدی که دو ماه پیش از این کانال داشتم فعالیت‌های شرکت خاکریز آب برای بازسازی و نوسازی مسیل ادامه داشت و مسیر آب به این منظور انحراف پیدا کرده بود و مسیل نوسازی و کف سازی می‌شد و بتون ریزی انجام می‌گرفت اما روز گذشته طی بازدید از منطقه ۱۴ که با مطالبه جدی شورایاران مواجه شدم و مطلع شدم مدتی است کار تعطیل شده در بازدیدی که داشتم مشخص شد متأسفانه این مسئله حقیقت دارد.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: کار بر روی این کانال مانند باز کردن یک زخم عفونی بود که باید درمان می‌شد اما تعطیلی کار و نیمه کاره رها کردن آن خصوصاً در فصل بارندگی مانند باز گذاشتن یک زخم عفونی بسیار خطرناک است و مشکلات جدی نه تنها برای منطقه ۱۴ بلکه برای محلات و مناطق پایین دست ایجاد می‌کند. لذا در این خصوص به شهردار تهران و مشخصاً معاونت فنی و عمرانی تذکر می‌دهم تا از طریق پیگیری کار با شرکت خاکریزآب ادامه فعالیت‌ها و اتمام بازسازی و نوسازی مسیل کانال ابوذر پیدا کرده و کار تکمیل شود.

پایگاه خبری نهانه - کلیه مطالب از سایت های مجاز جمع آوری شده است و پایگاه خبری نهانه مسئولیتی درقبال محتوا نخواهد داشت. همچنین این پایگاه خبری تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


گروه اجتماعی : تعطیلی کار بازسازی کانال ابوذر خطرناک است

تعطیلی کار بازسازی کانال ابوذر خطرناک است

درباره‌ پایگاه خبری نهانه

پایگاه خبری نهانه - جدیدترین اخبار ایران و جهان را در پایگاه خبری نهانه مشاهده بفرمایید. دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
دوره بازرسی جوش